Amway 2011 Cirosu

Amway 2011 Cirosu
REKLAM ALANI

Amway 2011 Cirosu

2012 yılının ortalarına doğru ilerlerken Doğrudan satış sektörünün öncü firmalarından 2011 yılı ile ilgili ciro bilgileri ve satış istatistikleri gelmeye başladı.Bizlerde araştırmalarımızda firmalar açıkladıkça sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz.İşte ilk açıklayan firmalardan amway’in resmi sitesinden yaptığı açıklama;

REKLAM ALANI

Dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden Amway, 2011 sonu itibariyle küresel satışlarının, geçtiğimiz yıl aynı dönemin yüzde 17 üzerine çıkarak 10.9 milyar ABD doları geçtiğini açıkladı. Geçtiğimiz 12 yılın 11’inde satış artışı gösteren Amway, bu seneki rekor satışıyla art arda büyüme gerçekleştirdiği altıncı yılı da geride bıraktı.

 

50 yıldan fazla deneyimi, 3 milyondan fazla serbest girişimcisi, 500’e yakın ürün çeşidiyle sektörün lider firmalarından olan Amway, 2011 yılı satış rakamlarını açıkladı. Açıklanan yıl sonu verilerine göre Amway, bir önceki yıla oranla yüzde 17’lik satış artışı gerçekleştirerek, satış gelirini 10.9 milyar ABD dolarının üzerine çıkardı. Amway 2011 yılında elde ettiği rekor satışa paralel olarak pazar payını da yüzde 10’un üzerinde artırdı. Türkiye’nin de lider doğrudan satış şirketlerinden olan Amway Çin, Hindistan, Japonya ve Tayland gibi önemli pazarlarda da satışta ilk sırada yer alıyor.

 

Son yedi senedir sergilediği istikrarlı büyüme grafiği ile Amway’in önemli odak pazarlarından biri olan Amway Türkiye’nin Genel Müdürü Tayfun Ergün küresel anlamda elde edilen bu büyük başarıyla ilgili şunları söyledi: “Amway küresel olarak 50 yıldan uzun bir süre, Türkiye’de ise 18 yıldır kişilere kendi işlerine sahip olma fırsatı sunuyor ve güçlü markalar ve yenilikçi ürünlerle onları destekleyerek daha iyi yaşam şartlarına ulaşmalarına yardımcı oluyor. Elde ettiğimiz bu başarıda Amway iş fırsatı ile hedeflerinin peşinden koşan milyonlarca Amway serbest girişimcisinin büyük emeği var. Küresel ve Türkiye olarak başarı grafiğimizin artarak devam edeceğine inancımız sonsuz.”

Amway doğrudan satış sektöründe bir çok uluslararası ve yerli firmaya öncü olmuş,yıllardır yüzlerce firma çıkmasına rağmen hala istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Opn başlıklı makalemizde network marketing haber, opn ve opn nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ