Anka Marketing

Anka Marketing
REKLAM ALANI

Anka Marketing

Network Marketing Firma tanıtımıza bu gün genç bir yerli şirketimiz olan, ismini anka kuşun dan alan İstanbul lokasyonlu anka marketing firmasıdır.Yazılım sektöründeki çalışmalarını ,kozmetik ve doğal ürünler sektörü ile entegre ederek network marketinge adım atan anka marketing firmasını kısaca tanıyalım.

REKLAM ALANI

 

 

Anka Network marketing üretici firma ve markalar ile yaptığı anlaşmalar sonucunda ürün gamını sürekli genişletmeyi düşünüyordur.Anka marketing firmasının çalıştığı bazı firmalar şunlardır;

 

Picalti Pazarlama Hizmetleri ve Tic. A.Ş., Aksu Vital Doğal Ürünler Gıda San.Tic.A.Ş., AKTÜRK Elektronik İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. gibi sektörün önde gelen firmalarıyla yaptığı iş ortaklıklarıyla yerli malını hem iç hem de dış piyasada pazarlayarak Türk ekonomisine önemli katkılar sağlıyoruz.

 

 

Müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak her kesimden insana etik, kazançlı ve eşit iş fırsatı fikriyle yola çıkan şirketimiz; vizyon sahibi liderler yetiştirerek, ağ pazarlama sektörünün hakkettiği yeri alması için yaptığı çalışmalara Türkiye’yi bu sektörün kalbi yapana kadar devam edecek.

 

 

 Anka Marketing Kazanç Planı

ANKA’nın sizlere sunmuş olduğu mükemmel iş fırsatı;
Bu sektöre yıllarını vermiş deneyimli ve başarılı şirket kurucuları sayesinde, Kazanç planı sıfırdan tasarlanmış ve dünyada eşi benzeri olmayan QUADRA PLAN adında yeni bir kazanç planı hazırlanmıştır.
Quadra Plan sayesinde 4 farklı kazanç elde edebiliyorsunuz.
1.Hızlı başlangıç komisyonu
2.Takım iş hacmi komisyonu
3.Perakende satış
4.Liderlik komisyonu

 

 

Anka Ürünleri Şu anda aksu vital bitkisel ve doğla ürünler ağırlıklı olmak üzere gıda takviyesi ürünleride kataloglarında yer almaktadır.Anka marketing sistemini,anka marketing ürünleri,anka marketing üyelik,anka marketing Türkiye,anka marketing nedir,bunları öğrenmek için anka marketing sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bizlerde Network Marketing Türkiye olarak anka marketing firmasını başarılar diler,üretim düzeyinede gelecek şekilde sektörde başarılı ve kalıcı olmasını temenni ederiz.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Propa başlıklı makalemizde hakan gülgün, hakan gülgün kimdir ve ph kozmetik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ