Telekom Net

Telekom Net

telekomnet

Network Marketing Sektöründe 2013 Yılında özellikle enerji ve telekominikasyon alanında ülkemiz de yoğun bir alt yap çalışmaları olduğunu hep beraber gözlemlemiştik.İşte bu sektörde adından sıkça söz ettiren  Telekom Net firmamızı Kısaca Kurucu Emin Kıvırcık Bey’in sözleri ile inceleyelim,

 

 

Telekom Net İletişim Hizmetleri Ltd. Şti.,   6 yıllık bir müşteri portföyü ile tam 400’ün üzerinde kurumsal müşteriye telekomünikasyon alanında hizmet veren ve son 3 yılında da bunu iş ortaklık platformunda yapan bir şirkettir.

 

Bu sektörde, sektörün en büyüklerinden biri olan ve 1996 yılından beri 18 yıllık bir tecrübeye ve 100.000’in üstünde bir müşteri portföyüne sahip olan TURKNET İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin Türkiye Ana Bayisi’dir.

 

 

İş ortaklarımın getirdikleri kurumsal müşterileri bugüne kadar sektöründe 20 yıla yakın bir tecrübesi olan, köklü, güvenilir ve başarılı bir firma olan Turknet’e emanet ediyordum.

 

 

O halde bu stratejiyi Türkiye’nin bizim sektörde istisnasız önümüzdeki 5 yılına büyük damga vuracak enerji işini de ilave ederek büyütmeliydim. Enerji sektörünü inceledim, Türkiye’de enerji sektöründe büyük 5 dedikleri, 5 enerji devi vardı. Sektör büyük beş ve diğerleri olarak nitelendiriliyordu.

 

 

Ben de bu büyük beş içerisinde, zaten yıllardır ekonomi dergilerinin Türkiye’nin en zengin adamı ilan ettikler Finansbank’ın eski sahibi Sayın Hüsnü Özyeğin’in Fiba Holdinginin bir iştiraki olan Fiba Enerji Holding çatısı altındaki CERE’AN şirketinin Türkiye Ana Bayiliği’nin aldım.  1897′de kurulan Fiba Grubu’nun resmi internet sitesinde şirketin büyüklüğü şu rakamlarla ifade edilmektedir: 12 Ülkede, 74 şirket, 12.000 çalışan, 18 milyar dolar toplam aktif, 3 milyar dolar öz kaynak.

 

 

Aynı telekom sektöründe olduğu gibi enerji sektöründe de köklü, güvenilir ve başarılı bir firmayı iş ortaklarıma sunmanın gururunu yaşıyorum.

 

 

Hele hele AB uyum yasaları gereği Ocak 2015′de, yani sadece 11 ay sonra serbest tüketici limiti elektrikte sıfırlanınca bir anda 32.000.000 yeni potansiyel müşteri oluşacak. Bunlar istedikleri yerden elektrik alabilecekler. İşte şimdi enerji işine girmek için mükemmel zaman diye düşünüyorum. Benim gibi bu aşikar fırsatı gören ve Türkiye’nin önde gelen en köklü, güçlü ve başarılı holdinglerinden biri olan Fiba Holding’in arkasında olduğu CERE’AN ile bu sektörden kazanç elde etmeyi isteyecek herkesi iş ortağım olabileceği Telekom Net Telekomünikasyon ve Enerji İş Ortaklık Platformu’na bekliyorum.

 

Telekom Net,Telekom Network,enerji network ve tüm detaylı bilgileri telekomnet resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yonca Networking başlıklı makalemizde doğrudan satış firmaları, iç giyim network ve iç giyim network firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ