İxir Network

İxir Network
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Okuyucularımız Bugün Sizlere Tanıtacağımız Yerli Firmamız Antalya Merkezli İxir Network kısaca kendilerini tanıyalım;

İxir Network 20 yıllık Network Marketing tecrübesi olan işin mutfağından gelen geçmiş 10 yılda sektöründe 4 Uluslararası ve 9 Türk şirketine danışmanlık yapan Ali YÜCEL tarafından kurulmuştur. Ali YÜCEL 13 yıl önce tanışmış olduğu Uzakdoğu kültürünün ürün felsefesi ve Ganoderma mantarının insan sağlığı üzerindeki faydalarını bildiği için ürün grubunu Dünya’ da ilk defa Transdermal Terapötik Sistem ile birleştirmeyi başardı. İxir Network’ ün temel faaliyetleri arasında gıda katkı maddelerinin Transdermal Terapötik Sistem ile üretimi ve pazarlanması gelmektedir.

Merkezi Antalya’da olmasına karşın dünya çapında faaliyetleri için adım atan şirket 5 yıllık plan çerçevesinde Türkiye, Balkan ve Türki Cumhuriyetlerinde büyüme hedefi ve Avrupa, Afrika ve Amerika pazarı için yol haritasını belirlemiştir. Ürün grupları arasında beslenme katkı maddeleri, yiyecek ve içecekler, kişisel bakım ürünleri, cilt bakım ve kozmetik yer almaktadır. 23.06.2022 yılında kurulan şirket, tek bir merkezden yönetim konseptini belirlemiştir. Bu güçlü konsept sayesinde, İxir Network önümüzdeki yıllar içinde sürekli büyümeyi hedeflemiştir.

REKLAM ALANI

Son Dönemde TTS teknolojisi kurulan firma sayısı hızla artmaya başladığı hepimizin dikkatini çekmektedir.İxir Network bu teknoloji ile üretilen ürünler ilk defa İxir Network de olması ve uygulama alanları ile dikkat çekmektedir.

İxir Network Kimdir,İxir Network Üyelik,İxir Network Ürünleri ve Tüm Detaylara Buradan Ücretsiz Üye Olarak Ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Doctorem International başlıklı makalemizde doctorem, Doctorem International nedir ve Doctorem International Network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ