Misedor

Misedor
REKLAM ALANI

Misedor Networking

Kısaca Yerli firmamız misedor’u tanıyalım;

REKLAM ALANI

Ticari geçmişimiz 1989 yılında başlamıştır. Daha öncesinde İpek, eşarp ve elbiselik textil alanında, ham kumaşların boyalarının hazırlanması, boyanıp, fırınlanması ve dikiş aşamasından, müşteriye gidecek son hali de dahil olmak üzere uzun yıllar üretim ve satış alanında hizmetler vermiş bulunmaktayız.

Sonrasında 2007 yılında, Akerman Temizlik Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak, Misedor markası altında farklı çeşitlerde ürünler hazırlayarak, müşterilerimize özel hizmet vermeyi amaçladık. İlk olarak alanında Uzman ve Türkiye’de gerçekten ciddi başarılara imza atmış Kimyagerler ile işe başladık. Misedor bünyesinde maximum kalite standartlarında üretilen, insan ve çevre sağlığına dost konsantre formüllü temizlik ürünlerimiz, Siz Değerli Müşterilerimize ulaşmakta çıkış noktamız olmuş ve şu anda binlerce insanın evinde memnuniyetle kullanılan, tavsiye edilen, aranılan ana ürün gruplarımız haline gelmiştir . Binlerce insanın evine Misedor Ürünleri girmekte ve de Müşteri menuniyetinden dolayı daima teşekkür telefonları almaktayız.

 

Misedor Temizlik ve Misedor kozmetik ve mutfak ürünlerinin satışı ile adını duyurmus gerçekten çok kaliteli bir firmadır. Amacı sadece insanlara kaliteli, sağlıklı, en estetik Misedor ürünleri sunmak ve ekonomik hale getirmektir. Konsatire formüllü Misedor ürünleri  temsilci adaylarına daha rahat bir yaşam sunmayı amaçlamaktadır.

 

Ayrıca Ekonominin Nabzını tutan Ekopazar programınına Katılan Misedor Genel Müdürü Züleyha Arslan’ın röportajını izleyebilir,bu değerli ekonomimize ve bütçelere katkı yapan misedor firması hakkında genel bilgileri edinebilirsiniz.

 

Misedor günden güne ürünlerini artırarak sektörde farklı bir konuma gelmek için sürekli gelişen yerli bir firmamızdır.Bizde Newtork Marketing Türkiye olarak Misedor gibi yerli firmalarımızı hem ülke ekonomisi açısından hem de ev hanımlarına ve kişisel olarak bütçelere sağladığı katkılardan dolayı tüm Network Marketing Türkiye camiasına tavsiye ediyoruz.

www.misedor.com.tr

Bir önceki yazımız olan Sim Networking başlıklı makalemizde sim network, sim network marketing ve sim network ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ