Lyoness

Lyoness
REKLAM ALANI

 

Lyoness

REKLAM ALANI

Bu günkü firma tanıtımıza adını sıkca duyduğunuz lyoness ile devam ediyoruz.Özelliklede ülkemizde ve Dünya’da yaygınlaşan kredi kartı,bankamatik kartları ve özel sökterdeki firmaların bireysel olarak müşterilerine çıkardıkları kartlardan sonra bu sektörde neden network marketing sistemi olmasın düşünülerek yapıldığı sanılan,Türkiye’de de resmi ofisi ve yapılanması olan lyoness’i kendi anlatımları ile kısaca tanıyalım.

Lyoness ülkeleri ve sektörleri kapsayan bağımsız bir alışveriş topluluğudur. Tüm üyeleri için geçerli olan benzersiz avantajı ise, her alışverişte 20.000 üzerindeki Lyoness anlaşmalı işyerlerinin birinden paranızı iade imkanı sunması!

Bir şirketin başarısı ve geleceği her zaman benzersiz bir fikre, net bir vizyona ve onun üzerinde temellendirilmiş bir felsefeye bağlıdır.

Lyoness alışveriş topluluğunun sloganı bu yüzden :
Biz birlikte güçlüyüz!

 

Fikir
Lyoness’in „her alışverişte para iadesi“ sloganı tüm dünya çapındaki üyeleri ve anlaşmalı işyerleri için geçerlidir. Bu uluslararası topluluğun gücü onun benzersiz kazan-kazan-kazan ilkesine bağlıdır: Çünkü Lyoness üzerinden yapılan her alışverişten üye ve anlaşmalı işyerlerinin yanında Lyoness Child & Family Foundation sayesinde ihtiyaç sahipleri de faydalanıyor.

Hubert Freidl Lyoness’i Temmuz 2003’te kurdu ve bugün Lyoness International AG’nin CEO’su olduğu gibi aynı zamanda şirketin fikir veren kişisi ve gücüdür.

 
Vizyon
•yaşam için daha fazla zaman
•ekonomik özgürlük
•ek gelir
•Avrupa’nın en çok kullanılan avantaj kartı
•Üye ve anlaşmalı işyerlerinden oluşan dünyanın en büyük uluslararası ağı
Felsefe
Birlikte daha da fazlasını başabiliriz!

•herkes için daha fazla kazanç!
•anlaşmalı işyerlerimiz için daha fazla ciro
•dezavantajlı insanlar için daha büyük imkanlar
Lyoness Child & Family Foundation.
Lyoness üzerinden yapılan tüm satışların bir kısmı 2008 yılı Mayıs ayında kurulan Lyoness Child & Family Faoundation‘ a gider. Lyoness Child & Family Foundation „Eğitim yaratmak – hayat kazanmak“ temel ilkesi ile ihtiyaç sahibi insanlara yaşamda daha iyi imkanlar sunabilmek amacıyla yardım ve eğitim projeleri gerçekleştiriliyor.

Şirket sahibi Hubert Freidl „Başından beri amacım şirketimin başarısını eğitim alma imkanı bulamayan, benim gibi düşüncelerini hayata geçiremeyenlerin de yararına kullanmaktı. Lyoness gibi sosyal bir ağ, diğerlerini de teşvik etme imkanına sahip. Lyoness Child & Family Foundation‘ı kurmamız ve bu yönde gelişmemiz beni mutlu ediyor“ diyor.

Lyoness uluslararası network marketing firmasının öncü olduğu bu sektör Türkiye’deki taleplerden sonra yerli piyasa da hareketlilik getirerek lyoness benzeri Türk firmaları da çalışmalara başlamıştır.Bunların bazılarını size yine sayfalarımız da tanıttık ,tanıtmay da devam edeceğiz.Dilerseniz lyonessi resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

http://www.lyoness.net/tr/

Bir önceki yazımız olan Faberlic başlıklı makalemizde faberlic, faberlic kayıt ve faberlic kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ