Flavon Max

Flavon Max
REKLAM ALANI

flavon

 

Bu gün sizlere tanıtacağımız firmamız Macaristan merkezli Türkiye’de izinleri alınmış resmi olarak faaliyete geçmiş olan flovanmax firmasıdır.Türkiye’de Ankara genel merkezli olarak kurulan flavonmax firmasının detaylarını inceleyelim.

REKLAM ALANI

 

Flavon max Tüketici Kulübü, sadece 2 yıl içinde Macaristan’ da MLM şirketleri arasında pazar lideri olma başarısını gösterdi. Pazarımızdaki büyümeye ayak uydurabilmek ve daha mükemmel hizmet verebilmek için ilk fabrikamızı 2006 yılında faaliyete geçirdik.

 

 

Ürünler

 

Flavon max Firmasının adından alınan en önemli ürünü Flavon Max’dır.

2004 yılı yazında piyasaya sürülen Flavonmax, ürün yelpazesinin ilk üyesidir. O tarihten günümüze kadar yüz binlerce tüketici ürünümüzü günlük beslenmelerinde takviye edici olarak kullanmakta ve onaylamaktadırlar.

 

Özel üretim yöntemi ve tamamen doğallığı bu ürünü farklı hale getirmektedir. Önceki tecrübelerinizin aksine, insan vücuduna faydalı olabilecek bileşenleri kapsül veya toz halinde değil oldukça lezzetli ve kolayca tüketilebilen reçel kıvamında bir ürün olarak sunuyoruz. Mükemmel kalitesi ve bileşimi ürünümüzün diğer artılarıdır.

 
21. yüzyıl insanının hayat tarzı, günlük stres, çevre kirliliği, aşırı ilaç tüketimi, sigara ve alkol ile yetersiz beslenme vücudumuzda çok kötü etkilere yol açmakta ve kalıcı zararlar vermektedir. Vücudumuzun bu olumsuz etkilerle baş edebilmesi için yardıma gereksinimi vardır.

 

Flavon max bitkisel renklendiriciler içerir.

Polifenollerin yanı sıra, flavonoidler, antokiyanlar,proantokiyanlar ve karotinoyidler de oldukça önemlidir. Bu bitkisel maddelerin göze çarpan antioksidan etkileri günümüzde bilimsel araştırmalarda öne çıkmaktadır. Bu maddeler sağlıklı beslenme de oldukça önemli bir rol oynayabilmektedir.

 

Bu ürünün üretiminde, bileşenlerin esanslarının yerine gerçek besin değerlerinin ürünün içine girdiği özel bir üretim yöntemi uygulanmaktadır.

Koruyucu içermez!

Flavonmax nedir,flavonmax network,flavon max klüp,flavonmax üyelik ve tüm detayları  flavonmax.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vision başlıklı makalemizde vip group, vip grup ve vision hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ