Doterra

Doterra
REKLAM ALANI

Doterra

Doterra firması niş bir pazara hitap eden uçucu yağlar konusunda uzmanlaşmış global bir network marketing firmasıdır.

REKLAM ALANI

Uçucu yağlar, tohumlarında bulunan doğal aromatik bileşikler, kabuk, gövde, kök, çiçek ve bitkilerin diğer kısımlarından. Onlar hem güzel ve güçlü kokulu olabilir. Hiç bir gül, lavanta alanında bir yürüyüş, ya da taze kesilmiş nane kokusu hediye zevk varsa, uçucu yağlar, aromatik nitelikleri taşır. Bitkilerin ayırt edici kokular veren ek olarak, uçucu yağlar, predatör ve hastalığa karşı koruma  sağlar ve bitki tozlaşmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Uçucu yağlar, uçucu organik bileşikler oluşur olmayan su bazlı fitokimyasallar. Yağda erir olmalarına rağmen, bitkisel ve hayvansal yağlar bulundu yağ lipidler veya asitleri içermez. Uçucu yağlar, dokunma, neredeyse net, çok temiz ve cilt tarafından hemen emilir. Saf, katkısız uçucu yağlar, saydam ve berrak mavi renk aralığı vardır.

Evde bu deneyin: olgun bir portakal kabuğu sıkın. Yandan kokulu bir kalıntı uçucu yağlar dolu.

Kendi içsel bitkilerin faydaları ve insanlara güzel kokulu ek olarak, uçucu yağlar, tıbbi ve tedavi edici faydalarının için birçok kültürde tarih boyunca kullanılmıştır. Modern bilimsel çalışma ve sağlıklı yaşam için daha bütünsel yaklaşımlar doğru trendler, canlanma ve esansiyel yağ sağlık uygulamaları yeni bir keşif ile ilerliyorsunuz.

dōTERRA (CPTG) Sertifikalı Saf Terapötik Sınıf ® uçucu yağlar, bugün mevcut en güvenli, en saf ve en yararlı esansiyel yağlar temsil eder . Bu nazik ve ustaca sabırla ideal özü kompozisyon ve etkinlik için dünyanın dört bir yanından gelen deneyimli yetiştiriciler tarafından mükemmel bir anda hasat bitkiler damıtılır. Deneyimli esansiyel yağ kullanıcıları doğal olarak güvenli, tamamen etkili tedavi dereceli esansiyel yağlar için hemen dōTERRA üstün kalite standardı tanıyacaktır.

Doterra firmasının şu anda Türkiye kokasyonu bulunmamaktadır.Amerika,Almanya,İngiltere,Yeni Zelanda, Asya ülkerinin bazılarında ofisi ve faaliyeti bulunmaktadır.Firmayı isterseniz resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

www.doterra.com

Bir önceki yazımız olan AllianceKom başlıklı makalemizde alliance kom nedir, alliancekom ve alliancekom firması hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ