NanoliQ

NanoliQ
REKLAM ALANI

Sizlere bugün tanıtacağımız uluslararası firma İsviçre Zürih merkezli piyasaya yeni giriş yapmış çok genç  olan nanoliQ firmasıdır.NanoliQ 2012 Eylül Ayında uzman kişiler tarafından resmi olarak başlatıldı.

 

REKLAM ALANI

 

Bunun öncesinde de nanoliQ Güney Avrupa bölgesinde lider kadrosunun temellerini atarak piyasaya sağlam bir şekilde adım atmıştır.Gelelim nanoliQ firmasının diğer detaylarına;

 

 

NanoliQ en önemli ürünü ViatQPremium nedir? 
 VitaQPremium bir nutrasötik olduğunu, Koenzim Q10, vitaminler, mineraller ve lutein bir bilimsel tasarlanmış kombinasyon.

 

VitaQPremium özellikle beslenme dengesizlikleri ayarlamak için geliştirilmiştir.

 

 

 

 Koenzim Q10, vücudun enerji üretiminde önemli rol oynar. . Vitamin C ve E gibi lutein, antioksidan özellikleri vardır ve serbest radikaller ve reaktif oksijen türleri yakalamak edebiliyoruz. 

 

 Pantotenik asit, folik asit ve biyotin) sinir sisteminin yanı sıra vitamin D3 kalsiyum ve sağlıklı bir kemik yapısı korumak için magnezyum yardım üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

 

 NanoliQ firmasınınVitaQPremium ürünün yanı sıra Sebzlerden elde edilmiş özel çorba çeşitleri ve yakın zamanda çıkarılacak olan bitkisel cilt bakımı ürünü olacaktır.

 

 

Şu anda İspanya,Portekiz,Almanya gibi ülkerde faaliyette bulunan nanoliQ firmasının Türkiye yapılanması şu aşamada yoktur.Fakat Üyelik işlemleri sırasında Avrupa üzerinden Türkiye kaydı alınmaktadır.Bir çok firmanın Türkiye Network Marketing sektörünün zorluğundan dolayı girmediğini düşünürsek ilerleyen zamanlarda nanoliQ firmasının Türkiye yapılanması resmi ofsi olarakta giriş yapacak olup olmadığını zamanla göreceğiz.

 

 

NanoliQ nedir,NanoliQ Türkiye,NanoliQ İsviçre,NanoliQ Üyelik gibi detaylara NanaliQ İsviçre resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.Tabiki Türkiye resmi yapılanması olması durumunda ilk olarak Network Marketing Türkiye aracılığı ile sizlerle payalaşacağız.

Bir önceki yazımız olan Morinda başlıklı makalemizde defy, fit body composition ve hint dutu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ