Magnocenter

Magnocenter
REKLAM ALANI

Magnocenter

Evet bugün tanıtcağımız network marketing firmamız 2004 yılında Türkiye’de kurulmuş olan magnocenter sağlık destek ürünleridir.

REKLAM ALANI

MAGNOCENTER® magnet therapy “Wellness & Beauty Products”, dünyada milyonlarca kişinin yararlandığı kaliteli MAGNETİK SAĞLIK DESTEK ÜRÜNLERİ’ni Aralık, 2004’den itibaren Türkiye pazarına katlı sistem pazarlama yöntemi ve bayilik sistemi ile sunmuştur.

 

MAGNOCENTER® Genel Merkezi, Türkiye’de yalnızca Manyetik Terapi ürünleri sunan İLK marka olarak hizmet vermeye başlamanın sorumluluğunu, sunduğu kaliteli ürünleri ve ciddi hizmeti ile taşımanın yanısıra,        zengin  ürün çeşitliliği ile uzun yıllar Türkiye’de manyetik terapi ürünler sunan TEK “marka” olmanın gururunu da yaşamak hedefindedir.

 

MAGNOCENTER® magnet therapy “Wellness & Beauty Products” ‘ın sunduğu kaliteli Manyetik Terapi Ürünleri, başta Avrupa ülkeleri ve Amerika olmak üzere, Japonya ve Avusturalya’dan sonra 2004 yılı sonunda Türkiye pazarına da girmiş ve Türkiye pazarındaki başarılı çalışmaları ve binlerce kullanıcı memnuniyetleri ile, manyetik sağlık destek sektöründe güvenilir yerini korumaktadır. 

 

MAGNOCENTER® magnet terapi ürünlerini; Avrupa Kalite belgesi CE; ve ISO9001 Uluslararası Kalite Standartı belgeleri ile sunmaktan gurur duyar.

Siz de MAGNOCENTER® …. Bağımsız Distribütörü veya Bayisi olabilir, MAGNOCENTER® Bağımsız Franchising Ofisi veya Mağazaları açabilirsiniz.

Magno center ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki adresten öğrenebilirsiniz.

http://www.magnocenter.com

Bir önceki yazımız olan Petra başlıklı makalemizde petra, petra bezleri ve petra doğrudan satış hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ