Naturalis

Naturalis
REKLAM ALANI

Bu gün sizlere tanıtımını yapacağımız yerli firmamız network şehirlerimizden Bursa Merkezli Naturalis firmasıdır.

Naturalis; kendi faaliyet alanında Türk endüstrisinin en başarılı ve köklü kuruluşlarından biri olmayı hedefleyerek, Kasım 2015 ayında kurulmuştur.

 

REKLAM ALANI

Naturalis, “Sen Çok Yaşa” inisiyatifiyle bireylerde sağlıklı ve mutlu yaşama ve yaşlanma bilincini geliştirmeyi ve doğru yaşam tercihleri, koruyucu önlemler gibi pek çok konuda insanların daha iyi ve sağlıklı yaşamak için ihtiyaçlarını sunmayı hedefliyor.

 

Naturalis, yenilikçi ruhu, ilkeli ve profesyonel çalışma anlayışı ile her geçen gün biraz daha ivme kazanarak, daha büyük adımlarla hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır.


Üretim ve Ürünler

Üretim faaliyetleri, yürürlükte olan kanun, yönetmelik ve üretim standartlarına uygun olarak yürütülmektedir.

 

Naturalis Kişisel Bakım,Gıda Takviyeleri,içeçek Kategorisi ve Sadece kendilerine ait yeni ürünleri ile çalışmalarını günden güne arttırmaktadır.Özellikle kendine has ürünleri olan ganoderma lucidum (reishi mantari), bİtkİ ve meyve özlerİnden özel olarak formüle edİlmİş Elixir ile dikkat çekmektedir.

 

Naturalis, tüm ürünlerini Hasköy/Mudanya’ da kurulu olan üretim tesisinde üretmektedir. 5000 m2 arazi üzerine kurulu Üretim Tesisi 1500 m2 kapalı alana sahiptir. Tesis, kozmetik ve gıda kategorisindeki pek çok ürünü üretme kabiliyetindedir. Tesiste başta Araştırma Geliştirme birimi olmak üzere Planlama, Üretim, Lojistik ve bunlara destek birimler bulunmaktadır. Tüm faaliyetler konusunda uzman, kalifikasyonu yüksek personel tarafından yönetilmekte ve yürütülmektedir.

 

Naturalis kimdir,Naturalin Ürünleri ve Naturalis üyelik için resmi siteleri olan naturalis.com.tr adresinden bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Lunarandsol başlıklı makalemizde ankara network, ankara network marketing ve çok katlı pazarlama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ