Miss Katre

Miss Katre
REKLAM ALANI


Network Marketing sektörü Türkiye’de o kadar büyüdü ki bizlerde araştırma yaparken bazı firmaları,reklam yapmayan özellikle gözden kaçırabiliyoruz.İşte bunlardan biri de 2011 yılının sonlarına doğru kurulmuş olan halaen faaliyetine devam eden miss katre network marketing firmasıdır.Miss katre firmasının detaylarını inceleyelim.

 

10 Yılı aşkın bir network marketing deneyimi olan FİGEN ARSLAN,ÜMMÜHAN AKSOY KÜÇÜK ve halkla ilişkiler uzmanı SEVİNÇ AKSU ile 29EYLÜL 2011 de hayallerimizin peşine takılarak bu şirketi kurmaya karar verdik.

REKLAM ALANI

 

SİZİ;EN İYİ BİZ ANLARIZ!!!
Amacımız;doğrudan satış şirketleri arasında,en iyi hizmeti vermek,kaliteli ürün yelpazesini günden güne arttırarak müşteri memnuniyeti sağlamak,bayan gözü ile,bayanların beklentilerini anlayarak ,en iyi bir şekilde karşılamak için 1,5 ay gibi kısa bir sürede hazırlıklarımızı tamamlayıp SİZLERLE BULUŞTUK!

 

DAMLALAR İLE BULUŞUP,OKYANUS OLMAYA HAZIR MISINIZ?
Tecrübeli ve güçlü kadrosu (Bölge Müdürleri,Eğitim Uzmanları,Temsilci Hizmetleri),yerli sermaye ve yerli üretimi ile de Türk ekonomisine katkıda bulunmayı planladık.Türk kadınını tüketici olmaktan çıkarıp,üretime katıp para kazanmasını ,aynı zamanda,başarılarını takdir edip değerli olduğunu hissettirmeyi hedefliyoruz.

 

Kendilerini bu şekilde tanıtan miss katre network marketing sisteminin ürün gamı ağırlıklı olarak kişisel bakım,kozmetik,ve de sürekli genişlyen yelpazesi ile ekstra ihtiyaç ürünleridir.Miss Katre nedir,miss katre üyelik,miss katre firması hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki iletişim kanallarından elde edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bonanza başlıklı makalemizde bonanza, bonanza alışveriş ve bonanza kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ