Miss Kozy

Miss Kozy
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Okuyucuları bugün sizlere tanıtımını yapacağımız Yeni kurulmuş olan Yerli Network Marketing Firması İstanbul Merkezli Miss Kozy,Kendi tanımlamaları ile kısaca tanıyalım;

Temelleri 2019 yılında atılan Misskozy 13 yıllık profesyonel bir çalışmanın sonucunda 2019 yılı başında kurulmuştur. Şirketimiz gayrimenkul, turizm ve ticari birkaç alanda faal olan profesyonel bir ekip tarafından, yüksek bir yatırım maliyeti ile sektöre girmiştir.

REKLAM ALANI

Ana felsefe olarak önce kazandırıp, sonra kazanma ilkesini benimseyen firmamız, çalışma sistemi olarak kendisine Network Marketing pazarlama metodunu seçmiştir. Dünya’da ve ülkemizdeki belli başlı tüm sistemler incelenmiş, distribütörlerin kaybettiği ve kaybedildiği noktalar tespit edilerek, ortaya kusursuz bir çalışma planı çıkarılmıştır.

Ürün ana grubu olarak, mucizevi bitki ‘ÇÖREKOTU (NIGELLA)’ndan faydalanılmıştır. Firmamız, bu mucizevi ve çok övgülere layık olmuş bitkinin, dünyadaki en büyük üretici, dağıtıcı ve satıcısı olmaya adaydır. Bu hedefine emin adımlarla ve her gün daha kararlı yürümektedir. Ayrıca arı ürünleri ve sağlığa yararlı birçok bitkiden, ürün üretiminde faydalanılmaktadır.

Miss Kozy Nedir,Miss Kozy Üyelik ve Miss Kozy ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için resmi sayfası olan misskozzy.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beralife başlıklı makalemizde beralife, beralife nedir ve beralife network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ