Triahome

Triahome
REKLAM ALANI

tria

Bu gün sizlere tanıtacağımız yerli firmamız Denizli merkezli Köklü bir geçmişe sahip tekstil sektöründe hizmet veren Triahome firmasıdır.Tria Home firması resmi olarak 1 Eylül’den itibaren Network Marketing sektörüne adım atacaktır.

 

REKLAM ALANI

Yıllardır Konya Tekstil olarak  tekstilin merkezi olan Denizli’de özellikle de Evim markalı ürünleri ile adından söz ettiren firma 1Eylül tarihi itibari ile Tria Home markası ile çok katlı pazarlama alanında hizmet vermeye başlayacaktır.Tria mana olarak sonsuz mutluluk anlamına gelmektedir.Bunun nedeni ise kendi tabirleri ile TRİA sonsuz mutluluk anlamına gelmektedir. Ailemizdeki herkesin mutlu olmasını temenni ederek bu yola çıktık.

 

Tria Home Ürün Gamı

TRİA ile ilgili geniş kapsamlı tüm ev tekstil ürünlerini barındıran ( pikeler,nevresim takımları,havlu bornoz ,mutfak takımları,banyo takımları ,battaniyeler,bebe ürünleri ve daha birçok ürün yelpazesine sahip triahome kendi tecrübeli olduğu tekstil alanında ürünlerini daha da genişletecektir.

 

Bizlerde Tesktil sektöründeki birikimini Doğrudan satış sektörüne de yansıtmasını umduğumuz Tria Home firmasına başarılar diler, Network Marketing sektöründe kalıcı olmasını temenni ederiz.

 

Triahome nedir,triahome üyelik,triahome tekstil,triahome ve Konya tekstil hakkında tüm bilgileri resmi olarak aşağıdaki kanallardan elde edebilirsiniz.

 

Firma:Tria Home

Sektör:Tekstil

Ülke:Türkiye

Merkez Ofis:Denizli

Web Site:triahome.com.tr

Bir önceki yazımız olan İç Giyim Networking başlıklı makalemizde giyim network, iç giyim firmaları ve iç giyim networking hakkında bilgiler verilmektedir.