Supreme

Supreme
REKLAM ALANI

supreme

Değerli Network Marketing Türkiye okuyucuları,Network marketing,doğrudan satış sektörü Türkiye’de günden güne Hem yurt dışı firmaların girmesi ile büyümeye devam ederken,hem de ,İstanbul dışında Anadolu da da bir çok firmayı çıkarmaktadır. İşte sizlere bu gün tanıtacağımız yerli firmamız Adana merkezli Supreme firmasıdır.Kısaca supreme firmasını analiz edelim.

 

REKLAM ALANI

Supreme Primli Alışveriş ve Ticaret Ltd.Şti ana sözleşmesindeki ürünleri, E-ticaretle birlikte, Referans Marketing’in gücünü kullanan hem ulusal hemde Uluslararası Çalışmak için kurgulanmış bir Doğrudan satış şirketidir . Müşterilerine oldukça çeşitli bir ürün portföyünü indirimli alabilmelerinin yanı sıra işletme GİDERİ,stok ya da vitrin gibi gereksinimler olmaksızın Referansları ile  kendi  ürünlerini indirimli  kullanmak isteyen  kişilere referans olarak kendi işlerini kurup işletmek isteyen insanlara kesin olarak kanıtlanmış bir  fırsatı sunuyor . Ayrıca, Müşterilerine , ister tam ister yarım zamanlı olsun, işlerini başarıyla yürütmeleri için Bilgi Teknolojisi bilgisi ve araçları da sağlıyor.

 

Supreme Sistem fırsatı, dinamik ve büyüyen E-Ticaret, Multi Level Franchising, Referans  Marketing sektöründe yoğun Çalışmayı isteyen herkese açıktır. Sistem, insanların ne zaman ve nerede çalışacaklarını seçmelerine olanak TANIR ve hiç bir yatırım maliyeti yoktur  Ayrıca şirket, gerekli kişisel  becerileri geliştirmeye yönelik Eğitimin yanı sıra Referans yöntemleri eğitimi de sağladığından,  referans ile iş üretmek için hiçbir özel niteliğe gerek yoktur. Bu eğitim olanağı, sunulan iş fırsatının tamamlayıcı bir parçasıdır.

 

SUPREME ÜRÜNLERİ

Supreme hem kendi markaları ürünleri,hemde kaliteli markalar ile yaptığı anlaşmalı ürünler ile,beslenme,kişisel bakım,spot ürünler,sık sık kampanyalar ile değişik ürünleri tüketicilere ve üyelerine sunmaktadır.Supreme ayrıca eğitim olarak online ve fiziki eğitimleri ile de dikakt çekmektedir.Supreme kimdir,supreme kazanç planı,supreme üyelik ve diğer tüm detayları resmi supreme.com.tr sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan FTN başlıklı makalemizde doğrudan pazarlama, doğrudan satış ve ftn hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ