Vip İnternational

Vip İnternational
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye takipcilerimiz bugün sizlere tanıtımını yapacağımız yerli network marketing firmamız Mersin Merkezli Vip İnternational ;

Kurulduğu günden beri dünyaya değer katmak için kendini değiştir felsefesini benimseyen ve bunu her şeyin üzerinde tutan VİP İNTERNATİONAL, TÜRKİYE’nın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olma yolunda farklı pazarlar için özgün ürünler geliştiriyor. VİP İNTERNATİONAL ürettiği ve ithal ettiği ürünler ile hem girişimciliği güçlendiren hem de insanların yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olan çözümler sunuyor.
Vip international’in iş modeli sayesinde toplumun farklı kesimlerinden gelen 18 yaşını doldurmuş her insan minimum masrafla kendi işini kurabiliyor. ‘Bağımsız Temsilciler olarak adlandırılan VİP İNTERNATİONAL girişimcileri, sıkı ve azimli çalışmalarıyla ekonomik olarak kendi ayakları üzerinde durabiliyor, ailelerinin hayatlarına da destek olabiliyorlar. VİP İNTERNATİONALBağımsız Temsilcileri, hayatlarına dokundukları insanların da hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı oluyor.

Köklü bir network marketing geçmişi olan Kurucu Yönetimine sahip Vip İnternational Türkiye yapılanması hızla ilerlerken Son 1 yılda özellikle Türki Cumhuriyetlerde ki büyümesi ile de dikkatleri üzerine çekmiştir.

REKLAM ALANI

Hem Yurtdışı ithal ürünleri hemde kendine ait olan organik ürünleri ile kullanıcı kitlesini buluşturan Vip,özellikle ürün dönüşlerinden elde ettikleri geri bildirimleri ile ürün gamına yeni kendine has ürünler ekleyerek ilerlemesini sürdürmektedir.

Vip İnternational Kimdir,Vip İnternational üyelik,Vip İnternational ürünleri hakkında bilgi almak için buradan tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İxir Network başlıklı makalemizde bant networkleri, ganoderma nedir ve ixir network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ