Armagun

Armagun
REKLAM ALANI

Yeni Nesil Network Firmaları dediğimiz gibi Türk İnsanın kahve damak tadına alışkanlığı günden güne arttıkca bu yönde çalışmaları ile dikkat çekiyor,Bunlardan biri Olan Kendi Tanımlamaları ile Armagun,

 

ARMAGUN DS Konya’da kurulmuş, ağ pazarlama ve doğrudan satış sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Amacımız medikal, kozmetik ve gıda sektöründe öncelikle Türkiye’ de ardından dünyada ARMAGUN markalı doğal ve güvenilir ürünleri tüketicilere ulaştırmaktır. Çağın gerektirdiği tüm altyapı çalışmalarını titizlikle tamamladık ve yola çıktık. Hedefimiz; etik değerlere sonuna kadar bağlı, güven veren ve gıpta edilen bir distribütörlük ağı kurmak ve bu aileyi büyütmek.

REKLAM ALANI

 

İnsanların ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, ihtiyaçları olan ürünleri ve hizmetleri en uygun şartlarda onlara sunan, her geçen gün ürün yelpazesini genişleten, karlılık kavramını insanları kazanmak üzerine tanımlayarak sektörde çekim merkezi haline gelen bir şirket olmayı misyon edindik.

 

Distribütörlerini ve müşterilerini en büyük değeri olarak gören, insanlara bir şirketten ve bir kazanç planından çok daha fazlasını sunan, bu doğrultuda insanın olduğu her yere uzanan büyük bir aile olmayı vizyon edindik.


Armagun Ürün Gamı

Şu anda Ağırlıklı olarak 3 Çeşit kahve ile Başlangıç yapan Armagun Günden Güne Ürün gamını arttırmayı hedeflemektedir.

ARMAGUN Famaus

Enerjiniz hiç düşmesin. ARMAGUN Famous’u yudumladığınız anda kreması, yoğunluğu ve ağızda bıraktığı aromasından farkını hissedeceksiniz. İçerisindeki reishi mantarı, ginseng ve çörek otu gün boyu zinde kalmanızı sağlayacak.
ARMAGUN Latte

Özenle seçilip işlenmiş kahve çekirdeklerinin, krema ile buluşması.. ARMAGUN Latte yumuşak kahve sevenlerin vazgeçemeyeceği eşsiz bir ürün. İçerisindeki reishi mantarı, ginseng ve çörek otu eksraktlarıyla enerjiniz bir hayli yükselecek.

ARMAGUN Delight

Farklı yörelerin birinci kalite kahve çekirdeklerinin karıştırılıp mükemmel bir şekilde kavrulmasıyla üretilmektedir. ARMAGUN Delight kahvenizi yudumladığınız anda içerisindeki reishi mantarı, ginseng ve çörek otu ekstraklarının kahveye verdiği eşsiz aromatik tatla birlikte yoğunluğu ve ağızda bıraktığı kalıcı tadı hissedeceksiniz.

 

Armagun Nedir,Armagun Üyelik ve Armagun Ürünleri Hakkındaki tüm Bilgilere resmi site olan armagun.com tr adresinden ulaşabilirsiniz.Bizlerde Network Marketing Türkiye ailesi olarak kendilerine başarılar dileriz.

 

Bir önceki yazımız olan Poxy başlıklı makalemizde doğrudan satış, doğrudan satış firmaları ve network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Fırat dedi ki:

    Birçok kahve firmasından daha iyi bir komisyon planına sahip bir Network Marketing şirketi

  2. ercan dedi ki:

    Bilgi almak istiyorum

  3. Hsmiyet dedi ki:

    Merhaba iletişim bilgilerini ze ulaşamadım bilgilendirirseniz sevinirim.

BİR YORUM YAZ