Papuska

Papuska
REKLAM ALANI

Bugün size tanıtacağımız firma daha doğrusu proje PAPUSKA

İsmi çok ilginç akılda kalıcı olan bir mobil uygulama projesi. Temel amacı öğretirken kazandırmak olan bu projenin temelleri 4 yıl öncesine dayansa da günümüz şartlarına uyumlu hale gelmesi Temmuz 2019 itibariyle olmuştur.

Son dönemlerde popüler olan Hadi ve Oyna Kazan gibi mobil uygulamalardan farklı yanı gün boyunca sürekli olarak uygulamaya girip soru çözebilmeniz. 

REKLAM ALANI

PAPUSKA Uygulaması farklı kategorilerde yer alan genel kültür sorularını cevaplama üzerine kurulu bir uygulama.  Günün atıl zamanlarında, ulaşımda, dinlenme gibi zamanlarda bireylerin vakitlerini nitelikli bir şekilde geçirmeleri için hazırlanmış bir eğitim projesi.

Sistemde puanlı ve puansız olmak üzere iki bölüm bulunmakta. Puansız sorularda soru sınırlaması bulunmamaktadır. Puanlı soru bölümünde ise her saat için 40 puanlı soru hakkı bulunmakta.

Doğru ve yanlış sorular için haneninize puan yansımaktadır. 

Ücretsiz olan bu uygulamada uygulamayı ücretsiz olarak kullanan kişiler gün içinde kazandıkları puanları yine sistemde yer alan ürün kategorilerinde istedikleri ürünlerle ilgili çekilişe katılarak harcamaktadırlar.

Bu şekilde ay içinde birden fazla ürünü kazanma şansı elde edebilmektedirler.

Uygulamada kitaptan, kozmetiğe farklı ürünler hediye olarak sunulmaktadır.

PAPUSKA Projesini network marketing sitemizde haber yapmamızın nedeni ise uygulamanın bir de marketing planı olması.

Uygulamanın ücretsiz olan standart paketini kullananlar tavsiye ettikleri kişilerin günlük puan kazançlarının %5’ini hak etmektedirler. Böylelikle uygulamanın devamlılığı öngörülmektedir.

Bir defa değil sürekli olarak puan kazancı söz konusudur.

Uygulamanın ücretli olan paketi (Gümüş) ise uygulamayı tavsiye eden kişiye ilk 3 hattından puan kazandırmaktadır. Ayrıca saat aralığında 40 puanlı soru yerine 80 puanlı soru hakkı verirken bir de doğru cevap başına 5 puan yerine 8 puan vermektedir. Standart pakete göre 1’e 4 avantajlı bir yapısı vardır. 

Bir de uygulamayı ücretli olarak kullanan kişilere yine referansları da ücretli olarak kullandırdıkları için bir prim dağılımı söz konusudur.

Ayrıca sadece kazandıkları puanları çekilişlerde değil ürün satın alma hakkı da tanınmaktadır.

Proje öğretirken kazandırma üzerine kurulu olduğundan sistemin devamlılığı için bazı reklam gelirleri ön görülmüştür. Hem Google reklamları hem de yerel reklamlarla proje desteklenecektir.

Bu proje Kişisel Gelişim Uzmanı&Yazar ve Eğitimci B.Cengiz Bahar tarafından hayata geçirilmiştir. En iyi pazarlama yönteminin tavsiye pazarlama üzerine olduğu bilinciyle bu projenin bireylerin doğrudan tanıtımları yolu ile olacağı düşüncesi üzerine harekete geçmiştir.

Kişilerin hem nitelikli vakit geçirmesi hem de gelişimine katkı sağlaması amaçlanırken bir yandan sürecin devamı için kazanç elde etmeleri ön görülmüştür.

PAPUSKA Temmuz itibariyle PLAY STOREde indirilmeye başlanılmıştır. IOS telefonlarda ise önümüzdeki günlerde indirilmeye başlanacaktır.

PAPUSKA Projesi hakkında detaylı sorular için www.papuska.com sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra SPONSOR KODU bölümüne 414550 Numarasını yazmanız yeterlidir

Bir önceki yazımız olan Fromus başlıklı makalemizde agri bandi, doğal saglik bantlari ve fromus hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ