PowerVital

PowerVital
REKLAM ALANI

Network Marketing Türkiye takipcilerimiz;Bugün paylaşacağımız diğer firmamız yine Düzce ilimizden son dönemde Network Marketing Alanında Anodolu da ki hareketlilik tüm illerimize yayılmış durumda,Tanıtımını yapacağımız firmamız Powervital özellikle akademik alanda yaptıkları çalışmalarla dikkat çekmektedir.Şimdi Kısaca Powervital firmasını tanıyalım;

Power Vital

Türkiye’de ilk defa bir üniversite kampüsü içerisinde akademik üretim yapılıyor. Uzman akademisyenler ile birlikte ürettiğimiz ürünlerimizi inceleyin!

REKLAM ALANI

Yüksek teknolojiye sahip alt yapısı, alanında uzman bilim insanlarıyla her bir Power Vital ürünün AR-GE, analiz ve standardizasyon çalışması GETAT alanında devlet destekli tek pilot üniversite olan Düzce Üniversitesi’nde yapılır.

+10Yıllık Ar-Ge Çalışması,+25Yıllık Tecrübe+10Uzman Akademisyen,

Patentli yüksek teknolojileri, üniversite iş birliği, güçlü ürün skalası ve 25 yıllık tecrübesiyle Power Vital büyümeye devam ediyor.

Power Vital Ürünleri

Yetişkinler ve çocuklar için özel olarak geliştirilmiş damla ve diüer formatlarda hazırlanmış bitkisel takviyeli serisi ile dikkat çeken Powervital Üniversite işbirliği ile devam eden süreçte kaliteli ve özel ürün gamı ile ürün çeşitliliğini arttıracaktır.

Power Vital Kazanç Planı

Özel ve eşssiz olarak hazırlanan Powervital Kazanç Planının tüm detayları alanında tecrübeli networker arkadaşlardan edinebilirsiniz.

Powervital Nedir,Powervital network,powervital uyelik,power vital ürünleri, ve Powervital kazanç planı ile alakalı tüm detayları powervital.com.tr sitesinden edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Santemorr başlıklı makalemizde network marketing, network marketing firmaları ve network marketing türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ