SheMy Fate

SheMy Fate
REKLAM ALANI

Bu gün sizlere tanıtyımını yapacağımız firmamız Anadolu dan Malatya merkezli SheMy Fate firmasıdır.SheMy Fate Yetkililerinin kendi anlatımları ile Firmayı tanıyalım;

 

Şirketimiz SheMy Fate ismiyle resmi olarak güçlü bir kadro ile Temmurz 2015 yılında Malatya merkezli olarak resmi faaliyetine başlamıştır. iki aylık kısa bir sürede hedeflediğimiz büyümenin 7,8 kat üzerindeyiz. Henüz İki aylık bir firma olmamıza rağmen Türkiyenin çoğu ilinde ve ilçesinde bağımsız girişimcilerimiz bulunmakta ve her geçen gün artış görülmektedir.

REKLAM ALANI

 

Ürünlerimizi shemyfate.com da görebilirsiniz. Bütün ürünlerimizin ortak içeriğinde Zeytinyağı, Vitamin E ve D panthenol faydalı ham maddeleri bulunmaktadır. Bu faydalı ham maddelere ek olarak ta kendilerini kanıtlamış olan ve ürünlerin özelliklerine göre de Sarımsak, Defne, Isırgan otu, Yeşil çay, Deniz yosunu ve kil bulunmaktadır.

Ürünlerimiz şimdilik 4 adet şampuan 1 adet krem 1 adet duş jeli 1 adet akne ve siyah nokta giderici maskemiz ve Tamamen el yapımı Lifimiz bulunmaktadır. Zamanla ürün çeşitlerimizde artış yapmayı hedefleriyoruz.

Kazanç sistemimiz grup cirosu eksenli ve ciromuzun yaklaşık %65 66 sını üyelerimize dağıtmaktayız.

Bizde Network Marketing Türkiye olarak SheMy Fate Hayırlı Olsun diyor ve Başarılar Diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Emporia başlıklı makalemizde çok katlı pazarlama, doğrudan satış ve Emporia hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ