Girbeyenal

Girbeyenal
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Takipcileri,günden güne gelişme gösteren network marketing Türkiye piyasası gerçekten sektörün ilerlemesi açısından bizi umutlandırıyor.Bu gün sizlere tanıtımı yapacağımız firmamız daha önce comepanya ile tanıttığımız fırsat network ile marketing planı ile ortaya çıkan farklı bir konsept olan alışveriş network marketinng tarzının diğer firması girbeyenal adlı yerli firmamızdır.

 

 Girbeyenal  aile şirketi olan patentli ürünlerin dünya çapında pazarlandığı KARATAŞ MOBİLYA şirketinde ticari hayatına adım atmıştır.2008 yılında kuyumculuk ve özel takı tasarımı sektörünüde partföyüne ekleyerek çalışmalarına devam etmiştir.2008 yılında girbeyenal.com ismini alarakda sanal dünyada yerini almıştır.2012 yılında ise E-Ticaret ve Marketing organizasyonuna adım atmayı başarmıştır.

REKLAM ALANI

 

 

Girbeyenal.com her geçen gün kazandığı tecrübe ve bilgi birikimini; yenilikçi,dinamik ve profesyonel iş anlayışıyla birleştirerek büyük hedeflere yürümeyi amaç edinmiştir.Doğrudan satış sektöründeki çalışmalarıylada kaliteyi ucuza taşıma arzusunu gerçekleştirme düşüncesindedir. Teknolojiyi arkasına alan firmamızın amacı, fark yaratmak ve ek gelir imkanı sunarak kazancını iş arkadaşları ile paylaşmayı ana ilke edinmekten geçmektedir.

 

Girbeyenal firması kendisini bizlere bu şekilde tanıtırken network marketing piyasasında e-ticaret ile entegreli bir şekilde farklı bir kombinasyon yaratırken,güncel özel kampanya ve ödüllerle de dikkat çekmetedir.Girbeyenal firmasına ve temsilcilerine network marketing piyasasında başarılar,dileriz.

Bir önceki yazımız olan Katre Network başlıklı makalemizde frishma kireç önleyici, frishma nedir ve frishma ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ