Sorente

Sorente
REKLAM ALANI

 sorente

Bu gün ki Network Marketing Yerli Firmalar tanıtım konuğumuz Eskişehir merkezli sorente firmasıdır.Sorente son zaman da network marketing alanında popüler olan hizmet networku alanında çalışmalarına başlamıştır.Sorente’nin en büyük farkı ise ücretsiz üye olunması olarak dikakt çekmektedir.Kısaca Sorente firması ve çalışma detaylarını inceleyelim.

 

REKLAM ALANI

Sorente Nedir ?

İster ihtiyaçlarını karşılamak , ister ticaret yapmak düşüncesiyle sistemi kullanan tüm üyelerine kazancını pay eden bir Ticari Kuruluştur Sorente .

Sorente Hizmet Alanı

Sorente başlangıç hizmetleri arasında Bilet,Elektrik,Digitürk,D-Smart,SMS,Sigorta,E-Ticaret bulunmaktadır.İlerleyen dönemlerde bu hizmet sayısını arttırmayı düşünen sorente network marketing alanında kazan kazan mantığını en iyi şekilde uygulmayı hedeflemektedir.

Sorente Kazanç

 Sistemin Her Elde Ettiği Kazanç Öncelikle Vergi Kısmından Arındırılır Kalan Kısım Sorente % 40  Ticaret Platformu % 60 Olacak Şekilde Dağıtılır .

İşin Gerçekleşmesine Sağlayan  %75
1 Üzeri ( Sizi Davet eden )  %7.5
2 Üzeri ( 1. Davet eden )  %6
3 Üzeri ( 2. Davet eden )  %5
4 Üzeri ( 3. Davet eden )  %4
5 Üzeri ( 4. Davet eden )  %2.5

Sorente Network Sistemine Üyelik Tamamen Ücretsizdir.Sorenteye üye olmak için muhakkak bir sorente üyesi tarafından davet edilmeniz gerekmektedir.Size gelen davet ile birlikte üyelik kaydınızı doldurur,doldurmaz hem sms olarak hem de mail olarak bilgileriniz anında gelmektedir.Daha sonra bilgileriniz le giriş yaparak sorente sistemin kullanmaya ve tüm detaylarını incelemeye başlayabilirsiniz.

SORENTE ÜCRETSİZ ÜYELİK VE DAVET İÇİN TIKLAYIN.

Bir önceki yazımız olan Apexkom başlıklı makalemizde Apexkom, apexkom eskişehir ve apexkom firması hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ