Efa Network

Efa Network
REKLAM ALANI

Bu gün sizlere tanıtımını yapacağımız İstanbul merkezli yerli firmamız Efa Network Kendi Tanımlamaları ile kısaca tanıyalım;

Efanetwork kendi markalarıyla Türkiye’de ev temizliği ve kişisel bakım ürünlerinde yepyeni bir çağ başlatıyor. İnsanlar birbirlerine tavsiye yolu ile Efanetwork sistemini tanıtıyor, kazan kazan mantığıyla zaruri ev ve kişisel ihtiyaçlarının alışverişini yapıyor ve tavsiye yoluyla oluşan 8 alt sırasından kazandığı primleriyle öncelikle ihtiyaçlarını bedavaya getirmiş oluyor sonrasında her geçen zaman diliminde ciddi olarak kâr elde etmeye başlıyor.

Bu mantığı ile efanetwork sıradan bir alışveriş sitesi olmaktan çok iş hayatınızın alternatifi gibi bir odak noktası oluşturuyor. İnternetten yapabileceğiniz tüm alışverişlerinizi kargo yoluyla temin edebilirken ilerleyen zamanlarda evinize en yakın franchise şubelerimizden de temin edebileceksiniz.

REKLAM ALANI

Ev temizliği ve kişisel bakım ürünlerinde tamamen doğal hammaddelerden üretilen “Green Tmiss” ayrıca temizlik performansı %100 kapasiteye ulaşabilen kimyasal içerikli “Paly” markamızla gerek yurt dışı gerek yurt içindeki tüm doğal ve kimyasal deterjan grupları piyasa fiyatlarına yakın alışveriş imkanı bulabileceksiniz. Bununla birlikte sitemizden ya da size yakın şubemizden alışveriş yapmaları için tavsiye edeceğiniz her üyeden ve onun tavsiye edeceği üyelerden (bu şekilde 8 alt sıraya kadar ulaşıyor) prim kazanarak çok kısa sürede alışverişinizi bedavaya getirmiş olacaksınız. Belli bir zaman sonrasında da banka hesabınızda ciddi kârları görebileceksiniz.

Efa Network ile İlgili Tüm bilgilere buradan tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SheMy Fate başlıklı makalemizde malatya firmaları, malatya network ve network firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ