Burke Hedges

Burke Hedges
REKLAM ALANI

burke-hedges

Dünyaca ünlü bir yazar, konuşmacı ve eğitmen, Burke Hedges kitlelere girişimcilik sanatı ve  onun nasıl kullanarak hayatlarını yeni bir oluşuma dönüştürmeye yönelik çalışmalar yapmış,özelliklede network marketing camiasında tanınan, kitapları takip edilen birisidir.

 

REKLAM ALANI

Şu anda son yılların en verimli ekonomik çağını yaşamaktayız. Ancak, hala milyonlarca insan bir bordrodan diğerine günlerini sayarak, ve borçlarını karşılamak için her geçen gün daha uzun mesai yaparak yaşamakta.

 

Neden? Çünkü yanlış gelir Neden? Çünkü yanlış bir gelir planını benimsemiş durumdalar? Zamanına-Karşılık-Para-Tuzağına düşmüş durumdalar. Siz de çok iyi bilirsiniz bu planı. Bir günlük çalışmaya karşılık bir günlük ödeme. Veya bir aylık çalışmaya karşılık bir aylık maaş. Kulağa tanıdık geliyor değil mi? (Boru Hattından Esinlenme Arka Kapak)

 

 

1985 yılından beri, Burke onun nüfuz eden bir anlayış ve ilham verici sözlerle en çok satan kitap listesine girmiş 7 adet kitap yazmış, çok sayıda şirket, ve dünya üzerindeki milyonlarca insana ilham kaynağı olmuştur.En önemli kitapları arasında Türkçe’ye de çevrilmiş olan SİZ BİR ŞİRKETSİNİZ,Özellikle network marketing işi ile ilgilenenlerin muhakkak okuması gereken fırsatı 1e1 kopyalama ve Boru Hattından Esinlenme kitapları dikkat çekmektedir.

 

159996

Bir önceki yazımız olan İpek Sarıkaya başlıklı makalemizde doğrudan satış eğitim, ipek sarıkaya ve ipek sarıkaya eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ