Banu Çaycı

Banu Çaycı
REKLAM ALANI

banucayci

Bu günki sizlere tanıtacağımız biyografi Herbalife uluslararası Bilim kurulunda yer alan tek Türk Prof.Dr.Banu Çaycı;

Prof.Dr.Banu ÇAYCI kimdir?

REKLAM ALANI

Prof. Dr. Banu ÇAYCI, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Uzmanlığını Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalında tamamladı. Mezuniyeti bittikten sonra aynı kurumda Akademisyen olarak görevini sürdürdü.

 

2004- 2008 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi Koordinatörlüğü, Merkez Biyokimya Hormon ve Aile Servis Laboratuarı Başkanlığını yürütmüştür. Tıbbi laboratuarlarda Akreditasyon, kanıta dayalı laboratuar, başaranlığını yürüttü, çalışmalarında kanser ve obezite, egzersiz, antioksidan sistemleri üzerine odaklanmıştır.

 

Avrupa Önleyici ve İyileştirici ve Anti-Aging Tıp Derneği, Avrupa Kanser Araştırma Derneği ve Türk Biyokimya Derneği üyesidir. “Obezitenin Biyokimya Mekanizması” ve “Yaşlanma Etkileri İyileştirmede Vitamin Minerallerin Kullanımı” üzerine dersler vermiştir. Çin Tıbbına da ilgi duyan Prof. Dr. Banu ÇAYCI uluslararası yayınlar topluluğu Ankara şube başkanlığını yürütmektedir.

 

Sağlık üzerine pek çok televizyon programlarına konuk olmuş ve bir süre özel kanallarda kendi programını hazırlayıp sunmuştur.

Böyle değerli bilim insanlarımızın uluslararası firmaların önemli kademelerinde yer almaları bizleri gerçekten mutlu kılmaktadır.İlerleyen dönemlerde bu sayının daha da artmasını umuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Nihal Paşalı Taşoğlu başlıklı makalemizde çok katlı pazarlama, çok katlı pazarlama kitabı ve çok katlı pazarlama nihal paşalıoğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ