Topraktan Gelen

Topraktan Gelen
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing okuyucuları 2 gün önce yaptığımız görüşmede ve incelemede sizlere sunduğumuz yerli firmalarımıza bir yenisi daha eklendi.Ana kaynağı gıda network olan gıda ürünleri ile network marketing alanında faaliyet yürüten firmamız Ankara merkezli topraktan gelen network kısaca TPGL Network adı ile anılan yerli firmamızın özelliklerine bakalım.

 

Topraktan Gelen Markası, 3 yıllık araştırma ve 20 yıllık bir “Network” Tecrübesinin Harmanlaması ile oluşturulmuştur.

REKLAM ALANI

 

Dünyada yüzyıllar öncesinde başlayan ticaretin, yeni dünya düzeni ile değişmesiyle network sistemi başlamıştır. Bu sistemin Türkiye normlarına ve Türk insanının yapısına uygun hale getirmeyi başaran bir marketing plan ile 2010 yılının ikinci yarısında faaliyete geçti.

 

 Bugün, Türkiye’de adları, ürünleri, sistemleri ve bakış açıları farklı ancak hedefleri sadece kazanmak olan 141 Network şirketinin karşısında TEK TÜRK NETWORK ŞİRKETİ olarak kuruldu. Ürünleri % 100 yerli, şirket sermayesi %100 yerli, Marketing Planı %100 yerli olan Topraktan Gelen Markası Türkiye’deki ilk Gıda Networkü olmanında haklı gururunu taşıyor.

 

 

Bu güzel ülkenin verimli topraklarında yetişen eşsiz lezzetteki ürünleri, üreticiden direk olarak hiçbir kimyasal işlem görmeden doğal olarak mutfaklarınıza taşıyarak hem mutfak ekonomisine katkı yapıyor, hem de birlikte çalışmaya karar veren danışmanlarına tüketirken kazanma imkanı sağlıyor. Çok kısa bir sürede Türkiyenin 12 ilinde 2500 haneye ulaşan Topraktan Gelen 2012 yılının sonuna kadar 81 ilde 30.000 hanede TPGL ürünlerinin kullanılmasını hedeflemektedir.

 

 

Yukarıdaki iddialı söylemleri ile başlangıç yapan topraktan gelen network sistemi 2012 yılında hızlı çalışmalar yapmayı düşünmektedir.Fakat Network Marketing Türkiye olarak daha önce başarısız bir Anatolia Gıda Network Marketing serüveninden sonra direkt bu şekilde mutfaklarda kullanılan yiyecek ürünlerinin hem kar marjı,hem kar dağıtımı açısından ne gibi bir piyasa yapacağını zamanın göstereceğini belirtmeliyiz.

 

Network Marketing Türkiye olarak sizlerle firma hakkında ki bilgilerimizi ilerleyen zamanlarda tekrar değerlendireceğiz,

Sektöre cesaretle giriş yapan topraktan gelen network firmasına başarılar diler,İnşallah daha önce denenmiş olumsuz denemelerin analizlerini iyi yaparak sektörde kalıcı olmalarını temenni ederiz.

Bir önceki yazımız olan Natural Yaşam başlıklı makalemizde natural network, natural network marketing ve natural ürünler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ