Poxy

Poxy
REKLAM ALANI

Bugün sizlere tanıtacağımız yerli Doğrudan Satış firmamız İstanbul Merkezli Poxy Firmasıdır,

2008 Yılından Beri Arge Çalışması Sonucunda Dursunoğlu Kimya Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli Hizmet ,Kaliteli Ürün Ve Ekonomik Çözüm Sunan Poxy Genel Temizlik Ürünleri Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olup 2008 Yılından Bu Yana otuz bin Aşkın Tüketici Kapasitesine Sahiptir. Ve Bu Sayı Günden Güne Artarak Devam Etmektedir. Vizyonumuz, Öncelik Kendi Ülkemizde Kendi İnsanımıza Ürünümüzü Tanıtmak Ve Tüm Türkiyeye Sesimizi Duyurmak ,İlerleyen Aşamalarda İse Tüm Dünyaya Tanıtmak Ve Kullandırmak ,Dünya Genelinde Tanınan, Arzulanan Ve Hedeflenen Bir Marka Haline Gelmektir.

 

REKLAM ALANI

Poxy Ürünleri

Poxy Ürün gamı Genel Temizlik Ürünleri,Tüm temizlik ürünleri,mikrofiber bezler ve günden güne artarak devam eden bir ürün gamına sahiptir.

 

Poxy, ürünlerini Doğrudan Satış yöntemi ile satmaktadır. Doğrudan satış, bir Üyenin ürünü tüketicilere kendi evlerinde, iş yerlerinde ya da perakende satış mağazası olmayan başka bir yerde tanıtmasıdır. Bu sisteme göre Üyeler, ürünleri müşterilerine satmak üzere Dursunoğlu Kimya San. Tic. Ltd. Şti. den satın alırlar. Yani Poxy ürünlerini satmak için bir Üye olmanız gerekmektedir.

 

Poxy Üyesi olmak çok kolaydır. Bütün yapmanız gereken Dursunoğlu Kimya San. Tic. Ltd. Şti. den ürünleri temin edebilir ve yüksek karlılık ile satış yapabilirsiniz.

 

Başlangıç paketi satın aldığınızda Üyeliğiniz geçerli hale gelir. Böylece bir Poxy Üyesinin tüm hak ve yükümlülüklerine sahip olursunuz. İlk satışınızdan itibaren ekstra gelir elde etmeye başlayabilirsiniz!

Poxy nedir,Poxy üyelik ve tüm detaylara poxy.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

evdeis

 

Bir önceki yazımız olan SKP(Sosyal Kalkınma Platformu) başlıklı makalemizde ankara network, network firmaları ve network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ