Two Line

Two Line
REKLAM ALANI

twoline

 

Two Line

REKLAM ALANI

Uzun Bir Aradan Sonra 2014 Yılıda Network Marketing İçin hareketli olacağının izlenimlerini vermeye başladı.İşte Sizlere ilk tanıtacağımız firmamız İnternet Reklam Alanında Yep yeni bir projeyle öne çıkan Ankara Merkezli Genç Girişimcilerin oluşturmuş olduğu Reklam Network Marketing Projesi Two Line ,Kısacası Twoline ve sistemini anlatalım.

 

Twoline Reklam İzle Platformu ile kullanıcılar firmaların verdikleri belli süreler içersinde izleyerek izledikleri reklam başı puan almaktadırlar.Bu puanların karşılığıda 100 Tl ye ulaştığında primleri banka hesabına yatmaktadır.En son incelediğimizde sitede 40 tane civarında reklam bulunuyordu.Bu sayıyı her gün arttırıyorlar.Bu puanlama sistemi ile başlangıç aşamasında bile aylık tek başınıza güzel bir gelir de elde edebilirsiniz.

Peki Twoline firmasını network marketing sitemizde paylaşmamızın nedeni 2 li Binary sistemi ile alt ekibinizin izledikleri reklamlardan ve de kayıt ücretlerinden de puan kazanarak kendi network ağınızı oluşturabiliyorsunuz.

 

Twoline İstanbul Temsilcilerinden Halit Beyle yaptığımız görüşmede sadece 1 seferliğine verilecek ücretin kişinin ekip kurmadan sadece reklam izleyerek bile ,şu anki reklamlarla 2 Ay İçinde çıkardığı ve aylık düzenli bir gelire sahip olduğu yönündeydi.Halit Bey ;Two Line firmasının en büyük avantajının ürün satmak ve ürün pazarlamak ile uğraşmadan kişilerin günlük ufak bir zamanını nette harcayarak kazanç sağlamasının network marketing sektöründe ayrı bir talep gördüğünü ,bununda çok olumlu olduğunu belirtti.

 

Two Line firmasına Site üzerinden direkt üye olmamakla beraber ,referans yolu ile üye olabilirsiniz.Twoline firması ve sistemi hakkında detaylı bilgi almak ve üye olmak isteyen takipcilerimiz aşağıdaki formu doldurabilirler.İstanbul Temsilcilerinden Halit Bey Kendilerine Konu hakkında detaylı bilgiler verecektir.

 

Network Marketing Türkiye Olarak sektöre yeni adam farklı alanda ki network marketing yapılanması ile Twoline firmasına hoşgeldin diyor ve başarılar diliyoruz.

 

Twoline Ön Başvuru İçin Buran Tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Apexkom Reklam başlıklı makalemizde Apexkom, apexkom anket ve apexkom enerji hakkında bilgiler verilmektedir.