Winlife

Winlife
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Okuyucularımız bugünki sizlere tanıtacağımız yerli network marketing firması Sanayi ve Gazi Şehrimiz Gaziantep merkezli WinLife firmasını kısaca kendi anlatımları ile tanıyalım;

Winlife Global Gıda İç ve Dış Tic. A.ş .; ‘’Mutlu Olma Sırası Sende’’ Sloganını tüm kültürüne yansıtan ülkemizde ve dünyada bulunan şifalı bitkilerin özleriyle harmanlanan kaliteli ve zengin ürün yelpazesi ile çok kısa sürede Takviye edici gıda, Kozmetik ve İçecek Sektöründe Öncü Markalar arasında yer edinmiştir.

Hedefimiz; Aile köklerimizden gelen Çeyrek Asırlık klasik ticaretimizin bizlere sağladığı tecrübeyle beraber gelecekte yeni nesil ticaret modeline tecrübelerimizi yansıtarak, insan sağlığı ve zindelik sektöründe doğrudan satış sistemi ile çalışan tecrübeli, hayal ve hedefleri olan , teknik ve deneyimli çalışma arkadaşlarımızın gücüyle, kaliteden ödün vermeden, kaliteli ve sağlıklı hammaddelerden ve tamamen hijyenik koşullarda, en ileri teknolojileri kullanarak insan sağlığına önem vererek ürünlerimizi tüketicilerimizle buluşturmaktayız. Kapasitemizi güçlendirerek, tüketiciyi memnun etmeyi ve ülkemizde olduğu gibi dış ülkelerde de bu güveni sağlamayı bir ilke ediniyoruz.

REKLAM ALANI

Modern işletmeciliği, sürekli gelişmeyi, yeniliği ilke edinen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışla, büyük hedeflere hızla ulaşmak için, kaliteyi yaşantımızın bir parçası olarak kabul ediyoruz. Bütün ürün ve hizmetlerimizde temel şart, toplam kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda, kalitede maksimum düzeyi yakalamaktır. Pazardaki rekabet gücümüzü seri ve yüksek kalitede üretim yapmakla elde edebileceğimiz inancındayız.

Ürünler

Başlangınç Olarak Gıda Takviyesi ağıklı olarak kurulan Winlife Network ilerleyen dönemlerde arge çalışmalarının neticesinde kullanıcılara farklı ürün gamları ile hitap etmeyi düşünmektedir.

Winlife nedir,winlife üyelik winlife network hakkında tüm bilgilere resmi siteleri olan winlife.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan DR Clinic başlıklı makalemizde drclinic, drclinic katalog ve drclinic kayit hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ