Akasya Network

Akasya Network
REKLAM ALANI

 

Bu gün sizlere Tanıtacağımız firmamız Artık Türkiye’de en çok bulunan Kategoriden Tekstil kategorisinden bir firma Olan Akasya Network Marketing Firmasıdır.

 

REKLAM ALANI

Akasya Network iç giyim, pijama ve çorap gibi temel ihtiyaç ürünlerinin katalog üzerinden satışının yapıldığı bir doğrudan satış şirketidir. Bu sistemle ihtiyaçlarınızı çok ucuza temin edebileceksiniz.

Akasya Network, tekstil alanındaki 30 yıllık üretim ve pazarlama tecrübesini yeni nesil teknolojilerle birleştirerek 2015 yılında %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

 

İleri teknoloji ve AR-GE yatırımları ile kurduğu tesislerinde üretimini yaptığı markaları doğrudan satış (katalogtan satış) yöntemiyle geniş kitlelere ulaştırmak için Akasya Network’ü kurmuştur. Akasya Network doğrudan satış yöntemiyle, katalogdan ürün satışı yapılan çok katlı bir satış organizasyonudur.

 

Akasya Network Marketing Sistemine Üye Olmak Tamamen Ücretsizdir.Akasya Network Ürünleri ve Tüm Bilgileri Ücretsiz Üye Olarak Öğrenebilirsiniz.

 

uye-ol

Bir önceki yazımız olan Dr Reishi başlıklı makalemizde Dr Reishi, Dr Reishi network marketing ve ganoderma lucidum hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ