Piaff Networking

Piaff Networking
REKLAM ALANI

Piaff Networking

Bu gün tanıtacağımız bir diğer yerli firmamız İstanbul merkezli piaff networkmaketing sistemi yani piaff networking firmasıdır.Şimdi piaff networking firmasını kısaca kendi tanımlamaları ile tanıyalım;

REKLAM ALANI

 
PİAFFNETWORKİNG HAKKINDA

Piaffnetworking, içgiyim sektöründe 30 yılı geride bırakmış Türkiye tekstil sektöründe köklü bir geleneğe sahip olan Anıl İç Giyim’in desteğiyle ve ortaklığında kurulmuştur. 30 yılı aşkın bilgi ve deneyimin gücüyle bugün Piaff, Türkiye’de içgiyim ve doğrudan satış sektörüne yön verecek iş fırsatları sunmaktadır.

Piaffnetworking, çalışanları ve serbest girişimcileri ile karşılıklı güvene ve kazan-kazan prensibine dayalı çok katlı pazarlama ağıdır. Başarıya ve finansal özgürlüğe giden yolda sizi güçlendirecek iş fırsatları sunmaktadır.

ÇALIŞMA VİZYONU

Piaff müşterilerinin güveni ve memnuniyeti şirketin başarısı için önemli bir ön koşuldur. Müşterilere dürüst, adil ve ahlaklı davranmak öncelikli bir sorumluluktur.

Müşterilerin ürünler hakkında kapsamlı ve doğru bilgilendirilmesi, avantajlardan haberdar olmaları, her zaman kaliteli ürünlere kolaylıkla ulaşabilmeleri Piaff’ın ve Piaff serbest girişimcilerinin birincil vazifesidir.

Çalışanlarına, serbest girişimcilerine ve müşterilerine saygılı davranmak, onların fikirlerini önemsemek
Serbest Girişimcileri ile güven ve karşılıklı kazan-kazan prensibine dayanan bir ilişki kurmak
Müşterilerine üstün nitelikli, güvenli ürünler sağlamak
Eğitim, tecrübe, yaş, cinsiyet vb ayrımlar gözetmeksizin herkesin eşit desteklenmesini sağlamak
İyi düzenlenmiş iş planları ile serbest girişimcileri devamlı desteklemek
Herkese eşit şartlar altında esnek modelde gelir elde etme fırsatı sunmak
Serbest girişimcileri, çalışanları ve müşteri ile birlikte büyüme felsefesi
ÜRÜNLERİMİZ

Piaff, içgiyim sektöründe çok geniş tarz ve çeşitte ürünler sunmakta, müşterilerinin yüksek beklentilerinin bilincinde olarak ürün kalitesine ve güvenliğine büyük önem vermektedir. Ürünlerimizin üstün kalitesi yüksek düzeyde müşteri memnuniyetine ve müşteri sadakatine yansımaktadır.

Ürünlerimiz her yaştan her cinsiyetten herkesin temel ihtiyacı olan iç giyim olduğundan başta kendiniz olmak üzere toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşterinizdir.

Piaff networking firmasını ve detaylarını aşağıdaki resmi sitesini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

PİAF NETWORKİNG BAŞVURU FORMU İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Yıldırım Marketing başlıklı makalemizde yıldıdım marketing üyelik, yıldırım market ve yıldırım marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ