Amity Line

Amity Line
REKLAM ALANI

Amity Line

Network Marketing Sektöründeki 2012 yılında devam eden hareketlilik devam ediyor.Yıllardır perakende sektöründe saygınlığı ve kalitesi ile bilinen Universal Kimya bünyesinde yep yeni bir doğrudan satış firması daha aramıza katıldı.

REKLAM ALANI

90 lı yılların başında başladığı şu anda İzmir merkezli yerel ve uluslar arası sektörde söz sahibi olan üniversal kimya bir çok firma tarafından kalite ödülleri almıştır.Universal kimya 200 li yıllarda tasarlanan network marketing fikirlerini 2012 yılında amity line markası ile resmileştirerek amity line network sistemini kurmuşlardır.Dilerseniz şimdi amityline firmasını ve çalışma sistemini kısaca sizlere tanıtalım.

 

Amity gücünü, kimya sektöründe uzun yılların tecrübesine sahip olan Universal Kimya firmasından alan bir doğrudan satış firmasıdır. %100 yerli sermayeye sahip olan Universal Kimya sürekli yenilenen teknoloji altyapısı, güçlü ar-ge yatırımları, yüksek hizmet kalitesi, uluslararası operasyon gücü ve aldığı ödüllerle tescillenmiş çevre duyarlılığı ile sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarındandır.

Havacılık sektöründe Boeing onaylı üretim yapan tek Türk kimya şirketi olan Universal Kimya, Ortadoğu Teknik Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen “İlkleri BaşaranTürk Şirketleri” konulu panelde yer alan tek kimya şirketidir. 2006 ve 2007 yıllarında aldığı Çevre Ödülleri ile çevreye duyarlı üretimin öncü şirketlerinden biridir.

Universal Kimya üretimini dünyaca kabul görmüş ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO 22000 kalite standartlarına göre yapmaktadır. Üretim tesisleri, “iyi imalat uygulamaları” yapılmasına ilişkin belirlenmiş olan GMP (Good Manufacturing Practices) standartlarına uygundur. Ayrıca hastaneler için dezenfektan üretimi iznine (CE belgesi) ve gıda hijyeni için sağlık bakanlığından üretim izin belgesine sahiptir.

Universal Kimya’nın üretici olmasının verdiği güç ile, ürünlerimizi titizlikle yürütülen AR-GE çalışmaları sonucu geliştiriyoruz. Ve Amity ile, bu ürünleri tüm dünyada kabul gören, hayatı kolaylaştıran doğrudan satış sistemi ve sağladığı eşsiz fırsatlar ile ayağınıza getiriyoruz.

Amity Ürünleri

Spring markası ile genel temizlik ürünleri,dolphin ile banyo temizlik ürünleri,unisoft ile mutfak temizlik ürünleri,spotless markası ile çamaşır temizlik ürünleri,bluemoore markası ile kişisel bakım ürünleri,spick span ile araç bakım ürünleri,Queenlight ile cilt bakım ürünleri gibi geniş yelpazesi ile sektörde yerini almıştır.Amity line ilerleyen dönemlerde tüketicilerin beklentilerine göre ürün gamını genişletecektir.

Network Marketing olarak universal kimya bünyesindeki amityline network firmasına başarılar diler sektörde kalıcı olmalarını temenni ederiz.Amity line Türkiye,amity line üyelik,amity line network sistemi,amity line ürünleri ve amity line hakkında diğer detayları aşağıdaki resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

www.amityline.com

Bir önceki yazımız olan Oscar Networking başlıklı makalemizde oscar network, oscar network marketing ve oscar networking hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ