Anketlio

Anketlio
REKLAM ALANI

Bir Çok Firma Paylaşımımızda yeni sektörlerin girişinden sık sık bahsediyoruz.Eskiden bir çoğumuzu,özellikle büyük şehirlerde bir çoğumuzu öğrenci arkadaşlar çevirir rica minnet anket doldurtmaya çalışırlardı.İşte Online Dünya geliştikten sonra bu nerdeyse azaldı ve global anket firmaları artık kullanıcılarını ödüllendirerek bu işi online olarak Çok rahat yapmaya başladılar.

 

İşte her sektörde olduğu gibi,bu sektörde de artık networkun devreye girme dönemi gelmiş olsa gerek,çünkü Dünyaca ünlü her sektörden firmalar yılda milyonlarca dolar müşteri memnuniyeti ve anketlerine, geri dönüşlerine harcıyorlar.Bunu değerlendirmek isteyen Türkiye’nin ilk anket Gönülleri Ağı Sloganı ile Bu Ay Sektöre Giriş Yapan (Yani Çok Yeni) Bursa Merkezli Firmamız Anketlio;

REKLAM ALANI

 

İşinizi yönetmek ve gelirinizi arttırma konusunda iş ve çözüm ortaklarınızın ve kullandığınız araçların önemi büyüktür. Sadece değişen rekabetçi ortama uyum sağlamak için değil aynı zamanda bu değişime yön vermek için de iş ve çözüm ortaklarınızın ve kullandığınız araçların nitelikleri kritik bir öneme sahiptir.

Anketlio firmasının arkasında kurumsal yapısı ile dikkat çeken,E-ticaret çözümleri ve Online Yazılım Çözümleri sunan bilişim teknolojileri şirketi Dijital Yaşam 1999 yılında kuruldu. 17 yıldır e-ticaret konusunda büyük bir tecrübeye sahip ve çözüm üretme anlayışında yeni bir zihinsel dönüşüm sağlamış bir teknoloji şirketidir.

anketlio

Anketlio Sisteminde Nasıl Kazanılır

Anket doldurarak kazanmak ,Ücretsiz ve Gold Üyelerin Kendilerine Gelen Anketleri doldurarak elde edecekleri kazanç,
Davet ederek kazanmak,Network Marketing Sistemi ile Arkadaşlarınızın davetlerinden ve onların doldurdukları Anketlerden de Kazanç Sağlamak
Müşteri bularak kazamak,Müşteri Kurumsal firmalar sizlerin aracılığı ile Anketlio ile Tanışırsa,Ayrıca onlardan satış primi almak,Anketlio ile ilgili tüm bilgileri ücretsiz üye olarak Aşağıdaki Linkten İnceleyebilirsiniz.Bizlerde Network Marketing olarak farklı bir sektörde giriş yapan Anketlio firmasına başarılar diler ve Kalıcı olmalarını temenni ederiz.

 

Anketlio Ücretsiz Üyelik Ve Sistemi İncelemek İçin Buradan Tıklayınız

 

Bir önceki yazımız olan Globalcv Network başlıklı makalemizde global cv, globalcv ve globalcv network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ