Avant

Avant
REKLAM ALANI

Avant

Yine Amerikan Bazlı 2010 yılında kurulan farklı bir network marketing şirketi de avant’tır.Kişisel gelişim ürünleri ve koçluk hizmetleri ile Tüm dünyadaki insanların bilincini yükseltmek için eğitim ve kişisel gelişim ürünleri sunan, küresel bilinç alanında temel bir doğrudan satış şirketi olma hedefi ile, 2010 yılı Şubat ayında, Arizona, Scottsdale şehrinde kuruldu.Avant sektördeki büyüme hedefleri doğrultusunda ilerleyen yıllarda tüm Dünya da globalleşen bir firma olmak istiyordur.

REKLAM ALANI

Avant tamamen kişisel gelişim üzerine kurulu üyelik paketi ve destek ürünleri ile Çoğumuz hayatımızda olumlu bir değişim yaratmak için içindeki yeteneği çıkartmayaı amaçlıyordur. Bunu İçin bize sadece biraz yardım gerekiyor. Avant Yaşamboyu Başarı Serisi, dünya görüşünü genişletmek gibi düşünen bir toplum için bağlanmak ve dönüşümü destekleyecek üç heyecan verici, yaşam kalitesini yükselten bu segmentleri ile size kılavuzluk eder. Bizim dünya çapında  okula giden çocuklar, yaşlılar, her yaştan insana yarararımız dokunmalı felsefesiyle kurulmuştur. 

Şu anda Amerika bazlı çalışan avant firması ilerleyen dönemlerde global olmayı hedeflemektedir.

http://weareavant.com

Bir önceki yazımız olan Soma Life başlıklı makalemizde life marketing, life network ve life soma hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ