Calivita

Calivita
REKLAM ALANI

Calivita

Firma tanıtımıza kaldığımız yerden tüm hızımızla devam ediyoruz.Bazı firmaları belki ilk defa duydunuz bazılarının ise Türkiye’de çalışmaları olduğundan bilginiz yoktu.network markeitng Türkiye olarak bu açığı kapatarak Tüm network sistemiyle çalışan firmaları sizlere tanıtmayı amaçlıyoruz.

REKLAM ALANI

Calivita International 1991 yılında sağlıklı ve kaliteli bir yaşam olanağı sunmak amacıyla kurulan uluslararası bir network firmasıdır. Bünyesinde 37 ülkede faaliyet gösteren 300 000’e yakın üye bulunmaktadır. 15 yılı aşkın bir süredir %100 kalite güvencesi ile sizlere tamamıyla doğal ve özel gıda takviyeleri sunmaktadır. Bu hizmeti gerçekleştirirken en iyi şekilde bilgilenmenizi sağlayan doktor konsültasyonlarına çok büyük bir önem atfetmektedir. En kısa zamanda diğer ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de Prof. Dr. Valeria Szedlak’ın başkanlığında doktorlardan oluşan bir Tıp Konseyi kurulacak ve geniş çapta Tıp konferansları düzenlenecektir.
Amacımız sağlıklı ve kaliteli bir yaşam olanağı sunmak, grubunuzla oluşturduğunuz sinerjiyle oluşan çalışmalarınızda sizlere destek olarak hep birlikte büyük bir başarıya imza atmak ve giderek büyüyen bu ailenin tüm bireylerinin mutluluğunu sağlamaktır.

Vizyonumuz: sağlam temeller üzerine kurulmuş son derece etik, güvene dayalı, başarıya doğru kararlı bir şekilde ilerleyen bir network ailesi kurarak Network´ de ilk tercih edilen olmaktır.

Misyonumuz: Herkes için eşit iş ve kariyer fırsatı sunmaktır.
Sağlıkla özdeşleşen Calivita International gıda takviyelerinin tamamı Amerika tarafından verilen, tüm dünyaca bu alanda otorite olarak kabul edilen FDA onayına sahiptir. Bunun yanı sıra ürünlerimizin tamamı Tarım Bakanlığı onayına da sahiptir.

Ürünlerimiz doğal içeriklere dayanılarak üretilmiştir. Kimyasal koruyucu, katkı maddesi, yapay renklendirici vb. içermemektedir.

Calivita International Çok Katlı Pazarlama (MLM) sistemiyle çalışarak sizlere global anlamda bir iş ortaklığı teklif etmektedir. MLM, mal ve hizmetlerin siz ve çevrenizdeki insanların eforları aracılığıyla dolaşımını sağlayan bir pazarlama sistemidir. MLM (Çok Katlı Pazarlama)’in en önemli bileşenleri: Bireysel Gelişim, Liderlik, İletişim ve Kopyalama’dır.

Ürünler

Ağırlıklı olarak gıda takiviyesi ürünleri olan calivita’da bakım ve güzelliğin yanı sıra elektronik ürünlerde bulunmaktadır.Firmanın Türkiye kolasyonu bulunmaktadır.Türkiye’deki lokasyon bilgileri aşağıda ki adreste yer almaktadır.

http://turkey.calivita.com

Bir önceki yazımız olan Agel başlıklı makalemizde agel, agel firması ve agel nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ