WIN Wellness International Network

WIN Wellness International Network
REKLAM ALANI

 

WIN Wellness International Network

REKLAM ALANI

Evet bu gün size tanıtcağımız firmamız yine köklü bir kuruluş olan wellness sektörünün öncüsü kısa adıyla wın uzun adıyla WIN Wellness International Network firmasıdır.Wın Uluslararası bir firmadır.Şu anda Türkiye’de ilgilenen  networkerlar tarafından kurulmuş lokasyonu vardır.Kısaca kendi açıklamalrıyla tanıyalım;

Wellness International Network, Ltd. (WIN) 1992 yılında Ralph Oats ve eşi Cathy tarafından kurulmuş, uluslararası açılıma odaklanmış, yüksek kalitede sağlık ve besin takviyesi ürünlerinde uzmanlaşmış bir aile şirketidir.

Uluslararası açılım, 1994 yılında WIN’in Hollanda’da faaliyete geçmesiyle başlamıştır. Ardından WIN, Güney Afrika, Almanya, İngiltere, Belçika, İspanya, İrlanda, Kanada, Meksika ve Avustralya’da faaliyet göstermeye başlamıştır.

WIN, dürüst, çarpıcı ürünleri, kazançlı ödeme planı ve basit programıyla insanlara kendi işine sahip olmanın keyfini yaşatıyor.

Ağ pazarlaması, bir çok insanın, değişen ekonomi ve istihdam karşısındaki endişesi göz önüne alındığında geleceğin mesleğidir.

Geleceğini kontrol altına almak isteyen kişiler, WIN ile kendi işine sahip olmanın faydalarını,  geleneksel işletmelerin sorunları olmaksızın yaşayabilirler.

WIN Kuzey Amerika’nın pek çok eyaletinde, Avrupa, Afrika ve Avustralya’da faaliyet göstermektedir ve dünya üzerindeki ağ pazarlamasında liderdir.

WIN, sağlık ve wellness sektöründeki yenilikçi, başarısı kanıtlanmış yaklaşımıyla, insanlara fiziksel, ruhsal ve finansal refaha kavuşmalarında yol gösterici olmaktadır.

WIN Wellness International Network Ürünleri

Ağırlıklı olarak spa ürünleri olan cilt bakımı ve besin takviyeleri vardır.

Resmi sitesi Aşağıdadır.Dilerseniz inceleyebilirsiniz.Türkiye olarak bağımsız temsilcilerin de siteleri mevcuttur.

http://web.winltd.com/ 

Bir önceki yazımız olan Sisel başlıklı makalemizde sisel, sisel international ve sisel mlm hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ