Winalite

Winalite
REKLAM ALANI

Winalite

Winalite

Evet değerli network marketing Türkiye okuyucuları bu gün tanıtacağımız global firmamız, bu japonlar yine yapmış yapacağını diyebileceğimiz ağrılıklı olarak radyonsuz ürün gamı ve en ilginci bayanların kullandığı ped ile network marketingi birleştiren winalite firmasıdır.Dilerseniz winalite network marketing sistemini ve firmasını tanıyalım.

 

REKLAM ALANI

Chen Bey HuaiDe,1964 yılında, Huazhou, Canton’da doğdu, Shen Zhen Üniversitesi’nden mezun oldu, şuan da China Poverty Support and Development Association( Çin Yoksulluğu Önleme Kurumu) kuruluşunun genel başkanlık, Winalite International’ın başkanlık ve American FORYOU Ltd.’nin yönetim kurulu başkanlığını yürütüyor. Çalışma hayatına üniversitede başlayan Bay. Chen ,
20 den fazla şirket kurmuştur.

Başkan ve Kurucu
Shenzhen Üniversitesi’nden mezun
China Association for Poverty Alleviation and Development kuruluşunun genel başkanı

Onurlar ve önemli bilgiler:
Guangzhou’nun Onursal vatandaşı
New York City’nin Onursal vatandaşı
Uluslar arası Çin Üstün Katkı Ödülü sahibi
Yoksulluğun azalmasında Çinli bir yıldız
Üstün Çinli işadamları arasında ilk 100’de.

Chen VINCENT Sevgi dağıtıyor

Winalite International yenilikçi sağlık hizmeti ürünlerini geliştirme de, üretme de ve pazarlama da uzmanlaşmıştır. Lokomotif ürünleri olan, Love Moon Anion hijyenik pedlerle, Winalite International katlanarak büyümüş ve muhteşem bir küresel farkındalık yaratmıştır. Winalite bir çok bölgede ve ülkede kollar kurmuştur.

15 Ocak 2008’de, Hong Kong Winalite Grubu başarılı bir şekilde NASDAQ Menkul Kıymetler Borsası (HKWO)’na girmiştir. Bugüne kadar şirketin başarısı Winalite International’ın küresel geleceği için sağlam bir zemin temin etmiştir.

Üretim Üssü – Sevgi Evimiz

100.000 metre karelik üretim üssünün 60 dan fazla üretim hattında tamamen otomatikleştirilmiş hijyenik ped ve ham madde üreten makineleri uluslar arası standartta olup, yılda 3 milyar hijyenik ped üretmektedir.

Winalite firması Türkiye lokasyonu şu anda resmi olarak kurulum aşamalarını tamamlamaktadır.Bunun yanı sıra bir çok bağımsız networker tanıtım siteleri ile firma da çalışmalara başlamıştır.

Dilerseniz winalite network,winalite üyelik,winalite nedir,winalite radyasyonsuz ürünleri ve winalite Türkiye yapılanmasını aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz.Winalite Firması girişimcisi olmak ve daha detaylı olmak için profesyonelkazanc@gmail.com adresine ad, soyad, cep telefonu ve kısaca kendinizden bahsederek size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.

http://www.winalite.com/

Bir önceki yazımız olan Ciel Parfüm başlıklı makalemizde ciel, ciel network ve ciel parfüm hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ