Ogansia

Ogansia
REKLAM ALANI
ogansia

Ogansia

Bu gün sizlere Tanıtacağımız firmamız Bursa Merkezli Ogansia Firmasıdır.Ogansia Kısaca Ogansi Firmasını Kendi Dillerinden Özetlemek Gerekirse;

 

 

REKLAM ALANI

OGANSİA Network firması , 5 yıllık bir Ar-Ge çalışması sonucu Fitoterapi ve Alternatif Tıp Uzmanı  Prof. Dr. Avni ÇAKICI ve Kiev Üniversitesi Öğretim görevlisi Nuravan MUSTAFAYEV başkanlığında birçok Akademisyen tarafından geliştirilmiş olan bağışıklık sistemini destekleyen gıda takviyesi ürünleri ve hakkında birçok klinik çalışmalar bulunan Ganoderma Lucidum (Reishi Mantarı) hammaddesi ile üretilmiş olan sağlıklı kahve ve çay ürünlerini tüketiciye ulaştırmak amacıyla 2015 yılında Ogan Ltd.Şti çatısı altında kurulmuştur.

 

 

Misyonumuz : Sağlıklı gıda takviyesi ve içecekler üreten, iş alanlarında önemli yatırımlar yapan uluslararası bir Türk şirketi olarak tanınmak, müşterilerle güçlü ortaklıklar kurabilmek ,sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar etmek, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getirerek çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermektir.

 

 

Vizyonumuz : Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir şirket olmaktır.

 

 

Ürünler

Ogansiada Reishi Mantar Özlü Kahveler ile Gıda Takviyes ve Etkili Life Serum Serisi Bulunmaktadır.Ogansia Kimdir,Ogansia Üyelik,Ogansi kayıt ve Tüm Bilgileri Resmi Ogansia Sayfasından Elde Edebilirsiniz.

 

 

Firma:Ogansia

Ülke :Türkiye

Web Site:ogansia.com

Bir önceki yazımız olan Tuba Life başlıklı makalemizde erzurum network, erzurum network marketing ve network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ