DXN

DXN
REKLAM ALANI

Bu günki firmamız Doğrudan satışta Asya’nın önder ülkelerinden Malezya merkezli dxn firmasıdır.İlginç olan piyasa rekabetinden mi dir Aşağıda sizlerle paylaşacağımız gibi 157 tane ülkede olmasına rağmen Türkiye’de faaliyetleri bulunmamaktadır.Dilerseniz kısaca dxn network marketing firmasını inceleyelim.

 

REKLAM ALANI

DXN Dato ‘Dr Lim Siow Jin, Teknoloji prestijli Hint Enstitüsü mezunu tarafından kurulmuştur. ‘Dr Lim insan sağlığı üzerindeki mantar faydaları arayışı içinde faaliyete başlamıştır. Onun derin ilgi ve sonsuz çabaları 1993 yılında DXN kurulması ile, insan sağlığı ve refahı için Otlar Kralı olarak tanınmaktadır Ganoderma veya Lingzhi, en geniş potansiyelini kullanmak için onu etkisi vardır.

DXN temel iş faaliyetleri sağlık gıda takviyeleri ekimi, üretim ve pazarlama dahil.  Dünya çapında operasyon ile Malezya merkezli şirket, Ganoderma işi için iyi bilinmektedir. Ürün hatları diyet takviyeleri, gıda ve içecek, kişisel bakım ürünleri, cilt bakımı ve comestic, ev ürünleri ve su arıtma sistemi bulunmaktadır.  1993 yılında kuruluşundan bu yana, DXN ‘One Ejderha Tek Dünya Tek Pazar ve Bir Akıl’ anlayışıyla onayladığını duyurdu. Bu güçlü konsepti ile DXN yıldan  yıla sürekli büyüme içinde dir.

DXN Holdings Berhad DXN Grubu’nun yatırım holding ve yönetim şirketidir.  Kalitesi DXN yüksek konuda çeşitli sağlık ve iş kuruluşlarından şirket birçok seçkin alıntılar ve tanıma kazandı.  Sağlam bir temel ve sürdürülebilir kalkınma ile birlikte, DXN hızla özelliği, yenilenebilir enerji, bilgi teknolojisi, vb pazarlama ağı, temel iş olarak dahil diğer iş faaliyetleri, içine çeşitlendirilmiş, DXN hızlı bir küresel genişleme onun engin tarafından uluslararası kabul edilmektedir Dünya çapında üyeleri ve stratejik yerlerde ayak izi kendi amplifikasyon büyüme.  Dünya çapında dört milyon kayıtlı distribütör ile DXN Ganoderma ürünlerinde dünya lideri konumunu sağlamlaştırmıştır.

 

Yarıca DXN firması Doğrudan satış Dünya sıralamasında 420 MİLYON Dolar cirosu ile 28.nci sıradadır.Aşağıdaki ülkerler dxn firmasının resmi olarak faaliyette bulunduğu ülkelerdir.

 

Avustralya  Bahrain Bahreyn  Bangladesh Bangladeş  Bolivia Bolivya  Bulgaria Bulgaristan  Canada Kanada
Chad Çad  Chile Şili  Czech Çek  Colombia Kolombiya  Dominican Republic Dominik Cumhuriyeti  Ethiopia Etiyopya
Greece Yunanistan  Hong Kong Hong Kong  Hungary Macaristan  India Hindistan  Indonesia Endonezya  Jordan Ürdün
Kazakhstan Kazakistan  Kenya Kenya  Kuwait Kuveyt  Malaysia Malezya  Mauritius Mauritius  Mexico Meksika
Mongolia Moğolistan  Nepal Nepal  Nicaragua Nikaragua  Oman Umman  Pakistan Pakistan  Panama Panama
Peru Peru  Philippines Filipinler  Puerto Rico Portoriko  Qatar Katar  Russia Rusya  Singapore Singapur
Slovakia Slovakya  South Africa Güney Afrika  Sri Lanka Sri Lanka  Sudan Sudan  Thailand Tayland  UAE BAE
USA Amerika Birleşik Devletleri  Yemen Yemen

 

Dxn firması hakkında,dxn Türkiye,Malezya network marketing firmaları ve dxn ürünleri hakkındaki bilgileri  resmi kanallarından edinebilirsiniz.

Sisteme Üyelik Başlangıçta Tamamen Ücretsizdir.Türkiye yapılanması tamamlandıktan sonra Ürün alımlarımız başlayacaktır.Sizlerde Türkiye Organizasyonunda yer almak istiyorsanız şimdiden yerinizi alın,Kaybedecek hiç bir şeyiniz yok TAMAMEN ücretsiz kayıt,AMA KAZANCAK ŞEYİNİZ ÇOK OLACAK.
ÜCRETSİZ

Copyright © 2012 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Jusuru başlıklı makalemizde amerika network, amerika networking ve asma ishak hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ