Mega Holdings

Mega Holdings
REKLAM ALANI

Mega Holdings Network Marketing

Evet tanıtacağımız global firmalardan aynı zamanda Türkiye yapılanması olan firmalarımızdan biride mega holdings‘dir.Daha öcne tanıttığımız ws,yani global domaine benzer fakat biraz daha geniş ve farklı sistemi ve ürün grubunu barındıran bir yapıya sahiptir.Şimdi kendi ağzılarından mega holdings‘i tanıyalım;

REKLAM ALANI

Mega Holdings Şirketi, bilgisayar ve internet alanlarında deneyimli olup web sitesi satışı ve internet teknolojisinde uzman bir şirkettir. Asya’nın ticaret merkezinde 2000 yılında kuruldu. Şirketin şu anda Malezya, Hong Kong ve Dubai’de birçok ofisi bulunmaktadır. Ana merkezi daha önce Malezya’da olan şirketimiz Orta Doğu ticaretinin kalbi olan Dubai’ye taşınmıştır.

 

Şirketin kurucusu olan Michael Cheng uzman bir matematikçidir, Asya’nın ünlü ve başarılı elektronik ticareti iş adamıdır. Elektronik ticarete yönelmeden önce bilgisayar donanımları ile alakalı şirketlere sahipti.

Mega Holdings Şirketinin kullandığı çok güçlü serverler Malezya’dadır. Şebeke işleri şirketin alt kategorisinde bulunan EBL TECH şirketi tarafından yönetilip kontrol edilmektedir. Bu şirket Malezya Devletinden Park Malezya da resmi çalışma izni bulunmaktadır. Doğu Asya’nın en güçlü ve en hızlı Saybrjaya serverini kullanmaktadır.

Mega Holdings on yıl içinde tüm müşterilere verdiği sözü tutmuştur, örneğin; tüm ürünleri ve komisyonları hiç geciktirmeden, ertelemeden tam zamanında müşterilerine ulaştırmıştır.

En uygun ve en iyi biçimde müşterilere hizmet edip onların ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli bir değişim ve dönüşüm içerisinde olup araştırma halindedir.

Aynı zamanda Mega Traing Dünya’nın en büyük güvenlik sistemi olan Network Solutions ile çalışmaktadır. MLMIA’dan da sertifikasını almıştır.

Mega Girişim kuyumculuk, otomotiv, gıda, dayanıklı tüketim malları ve hediyelik eşya alanlarında büyük atılımlar yapmak, ülke ekonomisine katkı sağlayacak iç ve dış ticaret amaçlayan bunun yanında ülkedeki işsizlik sorunu çözme noktasında katkı sağlamayı hedefleyen ve bu yönde projeleri olan bir şirkettir.

MİSYONUMUZ: Dünyada ve ülkemizde yaşanan hızlı değişim ve gelişmeler doğrultusunda hızla gelişen 21.yüzyıl modern ticaretine öncülük etmek ve ticarette farklılık yaratmak. Mega Holdings’in Dünya genelindeki müşteriğlerine sunmuş olduğu kaliteli ürünleri ve hizmeti Türkiye’deki müşterilere en iyi şekilde ulaştırıp, müşterilerinin bu büyük iş fırsatından maksimum kazanç elde etmelerine olanak sağlamaktır.

VİZYONUMUZ: Hedefimiz Türkiye’de çalışan müşterilerimize Network Marketing işinde en iyi şekilde çalışabilmeleri için büyün olanakları sunup, çalıştıkları sektörde onları lider konumuna getirebilmektir.

Bizler ortak bir amacı gerçekleştirmek için birbirimize kenetlenen güçlü bir ekibiz. Oluşturduğumuz bu ekiple hedefimiz, Dünya’da değişim yaratan 21. yy. en modern ve en gleişmiş ticari sistemi olan, üretici ile tüketiciyi aynı anda kazanıma geçiren, Dünya’da milyonlarca insanı hayallerine ulaştıran ve kişisel gelişimlerine etkide bulunan Network Marketing işinde her zaman her yerde herkes tarafından tercih edilmesini sağlamaktır.

Firmanın resmi sitesini aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz.Türkiye’de büyük bir yapılanma olduğu için tam olarak Türkçe dil seçeneği de site de eklidir.

www.megaholdings.org

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı mustafareklam-1024x1024.jpg

 

 

Bir önceki yazımız olan Sibu başlıklı makalemizde deniz dikeni, network sibu ve sibu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mega Holdings’teki çalışanlar arasındaki kardeşlik ilişkisi bu firmada çalışmak için yeter .

BİR YORUM YAZ