Jafra

Jafra
REKLAM ALANI

Jafra Kozmetik

2,181 milyar euro Alman firması Vorwerk Grubu iştiraki Jafra kozmetik, Malibu, California’da Ocak 1956 yılında başlamıştır. Adı Jafra her birinden ilk isimlerinin ilk harflerini alarak kuruldu. Jafra ürün başlangıcı kullanarak cilt bakım ürünleridir.

REKLAM ALANI

 

Arı Sütü Süt Balsam Nemlendirici Losyon çift tarafından pazarlanan ilk ürünüydü ve hala Jaffra en popüler ürünlerinden biridir. Jafra mevcut ürün hattı, cilt bakım ürünleri, spa ürünleri, renk ürünleri ve kokuları geniş bir yelpazede sunuyor.

 

Jafra 1973 yılında Gillette tarafından satın alındı ​​sonra global bir şirket oldu ve Clayton, Dubilier ve Pirinç A.Ş., 1998 yılında bu yatırım daha fazla büyüme gösterdi. Jafra Vorwerk grubu tarafından Mart 2004 tarafından satın alınmıştır. Vorwerk 1883 yılında kurulmuş bir Alman firması, ev ve kişisel bakım ürünleri dünya çapında 58’den fazla ülkede uluslararası bir doğrudan satıcıdır.

 

22 ülkede 50.000 temsilcileri, Jafra kozmetik pazarlama planı doğrudan satış, şu ülkelerde bulunur; Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Şili, Avusturya, Kolombiya, Danimarka, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, Yunanistan, Almanya, İrlanda, Macaristan, İtalya, Hollanda, Meksika, Norveç, Porto Riko, Peru, Slovenya, Rusya Federasyonu, İsviçre ve İsveç.

 

Jafra Kozmetik Uluslararası Doğrudan Satış Derneği üyesidir.
Jafra Ürünler

Jafra Kozmetik, erkekler, kadınlar, gençler, ve çocuklar, ve ürünleri için uluslararası piyasalarda ürünleri, cilt bakımı, kozmetik, vitamin takviyeleri, evde spa setleri, ve tırnak bakım içerir.

 

Royal Vücut Koleksiyonu
Jafra vücut bakım ürünleri, tüm doğal botanik malzemeler kullanılarak geliştirilen ve kuruluk ve çevresel hasara karşı cildi nemlendirmek ve korumak için yeteneklerini için pazarlanmaktadır . Doğal yağ esansları, tüm vücut bakım ürünleri, parfümler

Arı Sütü
Jafra ürünleri,  hala onun en çok satılanlar arasında gelmektedir. Mısırlılar tarafından kutsal bir gençlik iksiri olarak bilinen, arı sütü, aynı eski tekniği kullanılarak Jafra tarafından üretilen, ancak şirketin İsviçre ve Fransız laboratuarlar tarafından geliştirilen özel maddeler içerir . Royal Jelly geciktirir, cildin yaşlanması, cellspan kompleksi, antioksidan bakımından zengin bitkisel özler, mersin özleri ve ayçiçeği lahanası bir karışımı yardımcı Sirtuin aktivatörleri içerir.

Dynamics Akıllı Cilt Bakımı
Dinamik akıllı cilt bakım ürünleri, kremler ve losyonlar, farklı cilt tipleri için özel olarak hazırlanmış içerir. Intellishield bitkisel özlerle cildin korunmasına yardımcı olmak üzere 4 kompleksleri birleştirir. Hidrasyon Dynamics, kuru ve olgun ciltler için bir ürün, bitki ve bitkisel karışımları ile birlikte özel bir hydrasmart kompleksi ile cildi güçlendirmek, nemlendirir ve iyileşmek için iddia ediliyor . Denge Dynamics kombinasyon veya normal ciltler için bir üründür. Kontrol Dynamics, yağlı ciltler için bir ürün alanıdır .

Cilt Bakımı

Tam bir göz bakımı, tırnak bakımı ve kozmetik ürünleri, mikronize pigmentler ve jet öğütülmüş tozlar ile vitaminler, bitkiler ve antioksidanlar birleştirerek kusursuz bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olmak için formüle edilmiştir.

Benzersiz Kokuları
Jafra kokuları yüksek kaliteli malzemeler kullanarak tanınmış Avrupalı ​​tasarımcılar tarafından oluşturulur.

Jafra Kozmetik Türkiye Lokasyonu bulunmamaktadır.Türkiye’de ki rekabet ortamına girer mi bilinmez.Sitenin adresi aşağıdadır.Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

www.jafra.com

Copyright © 2011 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Doterra başlıklı makalemizde doterra, doterra nedir ve doterra network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ