Sunrider

Sunrider
REKLAM ALANI

Sunrider

Bu gün sizlere tanıtacağımız global firmamız 1982 yılında  Dr. Chen and Dr. Oi-Lin Chen tarafında kurulmuştur.Kore asıllı olan bilim adamları Amerika’ya gçleri ile birlikte sunrider fikrini hayata geçirdiler.

REKLAM ALANI

Sunrider dünya çapında 42 ülkede, başarılı çokuluslu bir şirkettir, 415 den fazla bezeri olmayan başarılı ödül almış ürünler geliştirmiş ve üretmiştir. Bünyesinde en iyi bitkisel maddeler ile yapılan bitkisel gıda ve içecekleri, bitkisel takviyeleri, kişisel ve ev bakım ürünlerini ayrıca renkli kozmetik ürünlerini 10 ülkede, üretim tesislerinde üretmektedir.
Genel Bilgiler; Sunrider , Bağımsız İş Sahibi sistemini Amerika, Kanada, İsrail, Doğu Avrupa, Rusya ve Doğu Asya da yürütmektedir.

Sunrider 2011 yılında Türkiye’de kurumsullaşmak ve resmileşmek için bazı adımlar atmış,hatta bununla ilgili kariyer sitelerinden personel ilanları yayınlanmış mağaza açılması planlanmış fakat sonrasında bu fikri bir süre rafa kaldırmışlardır.Sunrider firmasının müslümanlar için önemli olan helal sertifikası ve yahudiler için önemli olan kosher sertifikası da vardır.

Sunride ileriki dönemlerde tekrar Avrupa ve Amerikalı network marketing şirketlerinin gözdesi olan Türkiye’ye giriş yaparlar mı bilinmez sunrider haberlerini yine sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Sunrider firmasını sunrider ürünleri uluslararası ofislerini ,sunrider üyelik,sunrider kayıt,sunrider kimdir,sunrider Türkiye hakkında bilgiler edinmek için aşağıdaki resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

http://www.sunrider.com

Bir önceki yazımız olan Vorwerk başlıklı makalemizde termomix robot, thermomix ve thermomiz robot hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ