Maxpine

Maxpine
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Takipçilerimiz Bugün sizlere tanıtacağımız Global Firma Türkiye’de Resmi olarak faaliyetlerine başlamış olan Malezya Maxpine firmasıdır.

2008 Yılında Kurulan Max Pine İnternational Holding A.Ş. Sky Kaynak Şirketler Grubunun İştirakidir.

1991 Yılında kurulan Sky kaynak Şirketler Grubu Günümüze kadar cilt bakımı,sağlık bakım ürünlerinin geliştirilmesi,üretimi paketlenmesi ve dağıtımında pazar lideri haline gelmiştir.

REKLAM ALANI

Ürünler

Maxpine Mayıs 2012’den bu yana hem Arge hem de satış pazarlamada yetenekli profesyonel diinamik bir ekip işe kaliteli faydalı ürünler üretmekte ve pazarlamaktadır.Yaşam serisi adı altından Ana temaSI Moringa olan Moringalı besleyici ürünleri Malezya pazarı ile tanıştıran ilk firmadır.

Geçtiğimiz aylarda Türkiye’de resmi olarak faaliyetlerine başlamış olan Maxpine Türkiye ilk olarak ana seri ürünlerle başlayacak olup ilerleyen dönemde Tüm maxpine ürünlerini Türkiye’deki kullanıcıları ile buluşturmayı hedeflemektedir.

Maxpine Nedir,Maxpine Türkiye,Maxpine üyelik tüm Bilgileri Resmi Maxpine Türkiye sayfası olan maxpine.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Lyconet başlıklı makalemizde lyconet, lyconet nedir ve lyconet network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ