Erimoz

Erimoz
REKLAM ALANI

Bu gün sizlere tanıtacağımız yerli firmamız Ankara merkezli Geçmişi 2007 yılına dayan, Network Marketing sektörüne iddialı bir giriş yapmak isteyen erimoz network marketing firmasıdır.

 

REKLAM ALANI

2007 yılında kurulan TEKNOMAT İletişim ve araç kiralama sektörlerinde çok önemli mesafeler kat ederek hızla büyümüş ve daha sonra pazarlama sektörüne tescilli markamız olan ERİMOZ ile adım atmıştır.

 

Pazarlama sektöründeki gerek teknolojik gelişmeler gerekse piyasa hareketleri marketing sistemine girmemizi sağlamıştır. Marketing sistemi doğrudan satış sistemi olup ERİMOZ Türkiye genelinde hizmet veren ilk yerli marketing firmalarından biridir.

 

 Erimoz Misyonu

Kaliteyi ilke edinerek doğrudan satış sistemi ile Türkiye genelinde kendini yenileyen, güvenilir, lider bir kurum olmak.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunmuş olduğumuz ürünleri farklılaştırarak geniş ürün yelpazesi ile müşterilere sunmak.

Türkiye genelinde temsilci oluşturmak ve temsilcilerine ekonomik özgürlük sağlamaktır.

 

 Erimoz Vizyonu

İletişim kanallarını kullanarak müşterilerimizin risk almadan, fikirlerini söylemekten çekinmeden en uygun şekilde alışverişlerini yapmalarını sağlamak,

 

Kaliteli ürün çeşitlerinde farklılıklar yaratarak temsilcilerimizin memnuniyetini sağlayacak şekilde kişilerin potansiyellerini ortaya çıkarmak,

 

Temsilcilerimizin yapacaklarını en iyi şekilde yapmalarını sağlamak ve harcadıkları çaba oranında daha güzel kazanç elde etmelerini sağlamak,

 

Firmamızın devamlılığını sağlamakla beraber ürün geliştirme temsilci geliştirme ve müşteri potansiyelini milyonlara ulaştırmaktır.

Erimoz Ürünler

Bitkisel Kremler,Bitkisel Çaylar,Bitkisel Yağlar,Erkek Kol Saatleri,Bayan Kol Saatleri,Bayan Kolye Saatleri,Çocuk Kol Saatleri ,Cep Saatler,Hediyelik Saatler,Hediyelik Ürünler gibi çeşitleri ve sürekli artacak ürün gamı ile erimoz network sektörde kalıcı olmak istiyor.

Erimoz Kazanç Planı

ERİMOZ, sürekli bir işte çalışma imkânı olmayan öğrenci, ev hanımı, emekli, ek gelire ihtiyaç duyan veya serbest çalışmak isteyen herkese iş olanağı sağlamaktadır.

 

Bu imkânlardan faydalanmak isteyen ve sisteme dâhil olmak isteyen kişiler üye olmak ve en az bir adet ürün almak zorundadırlar. Ürün bedeli üyelik işlemleri ile birlikte güvenli alışveriş sistemi ile kredi kartı ile tahsil edilmektedir.

 

Üyelik işlemini tamamlayan üyenin, yapmış olduğu ödemenin kontrolü yapıldıktan sonra seçmiş olduğu ürün, faturası ile birlikte adresine ücretsiz kargo ile gönderilir.

 

Üye, belirtmiş olduğu kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme giriş yapabilir, kendi adına ayrılmış sayfayı ve hesabı yönetebilir.

 

Üye kazanç elde etmek için ilk adımı atmış ve artık ürün satmaya veya üye kayıt etmeye hazırdır.

Üye her kayıt ettiği alt üye ya da üye kaydetmeden yaptığı her satıştan %10 kazanç sağlayacaktır.

 

Üye ilk kazancını hesabına aktarabilmek için en az dört adet alt üye kaydetmesi gerekmektedir. Dört adet alt üye kaydetmek çok zor olmamakla beraber hemen hemen herkesin bunu kolayca yapabileceği gibi bunun kat kat üstüne de çıkabilecektir. Bu sayede üye ilk kademede almış olduğu ürün için yapılan ödemenin %40’ını kazanç olarak geri almış olacaktır.

 

Üye maksimum kazanç elde etmesi için alt üye sayısını arttırmalı ve bu sayede alt üyelerin yapmış olduğu üye kayıtlarından da dokuzuncu kademeye kadar (dokuzuncu kademe dâhil) kazanç elde etmektedir.

 

Bu kademe oran olarak azalan fakat kazanç olarak artan bir kademedir. Aşağıya doğru her kademede üye sayısı artacağından üyenin kazancı maksimum seviyeye çıkacaktır.

Erimoz Network nedir,erimoz üyelik,erimoz kayıt,erimoz ürünleri ve erimoz network hakkındaki tüm detaylara aşağıdaki resmi kanallardan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan I'poys Live başlıklı makalemizde Doğurgan marketing, Doğurgan marketing nedir ve Doğurgan marketing nerede hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ