Alyalina

Alyalina
REKLAM ALANI


Değerli Network Marketing Okuyucuları Sektörümüze yeni katılan Yerli firmamızı kendi tanımlamaları ile inceleyelim Alyalina ,

Sektörde edindiğimiz 14 yıllık bilgi ve birikim ışığında 2020 yılı Mart ayında şirketimizi kurduk. Tamamen bitkisel olan kişisel bakım ürünlerimiz (cilt, vücut, saç) ve beslenme ürünlerimiz (gıda takviyeleri, içecekler) ile güzellik ve sağlık sektörüne Merhaba dedik.

Sadece kadınlara özel üyelik sistemi ile doğrudan satış sektöründe yerimizi alarak ülke ekonomimize ve topluma katkı sağlamayı hedefledik. Kadınların gücünü birleştirmek ve dünyaya ülkemizden çıkacak kadın liderleri tanıtmak için yola çıktık.

REKLAM ALANI

Alyalina Ürünler

Alyalina Beslenme Güzellik ve Doğal Yağlar Kategorisinde zengin çeşitliliğe sahip bir ürün gamı oluşturmuştur.Alt yapı çalışmaları ile bayi ağı genişletikce taleplere göre çeşitliliklerinde artarak devam eden bir yapının olacağını söyleyen yetkililer hedeflerinin Türk kadınlarının Dünya’da sayılı network Liderlerinin arasına girecek başarıyı yakalamasıdır.

Alyalina ürünleri,alyalina üyelik,alyaline network ile alakalı tüm bilgileri resmi siteleri alyalina.com.tr adresinden edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Medirevo başlıklı makalemizde kenevir urunleri, medirevo ve medirevo kazanc plani hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ