Natural Yaşam

Natural Yaşam
REKLAM ALANI

Network Marketing Türkiye olarak yerli firmalarımızın tanıtımına ve yerli firmalarımızın ciddi şekilde büyümesine katkı sağlamak için araştırmalarımız ve görüşmelerimiz yoğun şekilde devam etmektedir.

 

REKLAM ALANI

Bu gün ki firmamız İstanbul Anadolu Yakası merkezli  natural yaşam,natural ürün gamı ile sektörün genç aktörülerinden biridir.Kısaca Natural Yaşam Network Marketing’i kendi  inceleyelim.

 

Natural Yaşam ile yoğun çalışmalar sonucunda üretilen natural ürünlerin bilinçli kullanımı ile sizlere sağlık, güzellik ve kolay kazançlı iş teklifi sunuyoruz.

 
Yaşının en genci ve en sağlıklısı olmayı öğrenip öğretebilen, ekonomik olarak kazanıp kazandırabilen,sosyal çevreye farklı boyutlarda birçok katkılar sağlayan bir kuruluş olmayı hedefledik.

 

Amacımız; Türkiye ve Tüm Dünya Ülkelerinde  adımızın arkasında sağlık, güzellik ve maddi kazanç bırakmak.
NATURAL YAŞAM MİSYONU

Doğal ürünleri, teknoloji kazanında bilgi ve deneyimle yoğurup sizlere sağlık, güzellik ve kazanç sunmak.
NATURAL YAŞAM POLİTİKASI

Kozmetik, Gıda ve Sağlık alanlarında titizlikle üretilmiş ürünlerimiz ile zamanla genişleyecek ürün yelpazesinden Network Marketing Sistemi ile sizlere de pay vermek.

 
Doğrudan satış sistemimiz ile ürünlerimizden faydalanılmasını,bu fayda ve güvenin paylaşılmasını,bu sayede güçlü dinamik bir yapıyı,hızla büyüyen ve yenilenen sağlam bir markayı hedefliyoruz.

 
BİZİ TANIMAK İSTER MİSİNİZ?

Şirketimiz; Sefa Bilişim Ve Teknolojileri Sanayi Tic. Ltd. Şti üç ortak tarafından kurulmuştur.Kurucularımızdan biri Yüksek Kimya Mühendisi olup,ilaç sektöründe önemli noktalarda yer almıştır.İlaç ve kozmetik alanındaki edinimlerini
Natural Yaşam Sistemimize adapte etmiştir.Diğer bir kurucumuzda Kimya Mühendisidir.Ar-Ge gibi kritik bir pozisyonda,birikimleri ile Natural Yaşam’ın bünyesinde bulunmaktadır.Diğer bir kurucumuz ise İşletmecidir.

 
Natural Yaşam Sistemimizin kurulması,satış ağının oluşturulması ve sizlerin taleplerini en hızlı ve doğru şekilde değerlendirmekle görevlidir.

 

Natural Yaşam Network Marketing firması kendilerini bu şekilde tanımlarken,ürün çeşitleri kozmetik,cilt bakım,aksesuar,gıda ürünleri gibi çok geniş yelpazeye hitap etmektedir.Natural Yaşam üyelik ve natural yaşam ürünleri,natural yaşam nedir gibi bilgileri aşağıdaki iletişim kanallarından elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Girbeyenal başlıklı makalemizde eticaret network, fırsat network ve girbeyenal hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ