Globalcv Network

Globalcv Network
REKLAM ALANI

Doğrudan satış ve Network Marketing Sektörü o kadar genişliyor ve kullanımı yaygınlaşıyor ki,Çok büyük firmalar çok katlı olmasada kendi içlerinde,bazende çeşitli yöntemlerle tavsiye sistemini sıkca kullanmaya başladılar.

 

İşte Türkiye’nin profesyonel Kariyer Sitesi Globalcv de bu konuda çok farklı bir adım attı ve Globalcv Network yapısını hazırladı.Bilindik network anlayışı dışında Özellikle İnsan kaynakları uzmanı ve personellerine yönelik bir ek gelir getirecek uygulama gerçekten ilgi görmeye başladı.

REKLAM ALANI

 

Sisteme üye olan İnsan Kaynakları alanında ki profesyoneller iş ilanlarına yaptıkları öneri tavsiye ve listelerle puan kazanıyorlar ve bu puanları nakite çevirebiliyorlar.

 

Gerçekten dikkat çeken bu uygulama için globalcv firmasını tebrik ederiz.Bakalım günden güne daha nice kurumsal firmalar tavsiyenin gücünü ne şekilde kullanacaklar.Özellikle hedef kitlenin İnsan kaynakları alanında çalışan arkadaşlar olduğunu hatırlatarak,üye olacak akadaşların bu konuda tecrübeleri varsa girmelerini tavsiye ederiz.Globalcv Networkle alakalı beta incelemeyi globalcv.network adresinden yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Naturalis başlıklı makalemizde bursa network, elixir ve naturalis hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ