Gpn

Gpn
REKLAM ALANI

 

Global Providence Network ,Gpn kısa adı ile 2012 yılında Türkiye Network Marketing firmaları arasında yerini almış bulunmaktadır.Şu anda edindiğimiz kısa bilgiler ile gpn network firmasını sizlere tanıtalım.

REKLAM ALANI

 

İstanbul merkezli konusunda uzman networkerler tarafından kurulan global providence network kısaca kendisini şu şekilde tanımlıyor.

 

GPN için en öncelikli konu global değerlerimiz ve stratejik hedeflerimizden birisi olan sorumlu işletmecilik anlayışımızdır. GPN şirket faaliyetlerini yürütürken her şeyden önce, kanuna ve ahlak standartlarına tam anlamıyla uyumlu davranmayı ilke edinmiştir. Bununla birlikte, faaliyetlerinin sadece şirketini değil, aynı zamanda müşterilerini, tedarikçilerini, içinde yaşadığı toplumu, sivil toplum örgütlerini ve kamu sektörünü de etkilediğinin bilincinde olarak, tüm bu paydaşları ile uyumlu, dürüst ve şeffaf bir işbirliği içinde çalışmayı prensip olarak benimsemiştir. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü GPN sisteminde birleştirmek ve istihdam sağlamak, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine ücretsiz eğitimlerle imkân tanımak, iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, GPN sisteminin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

 

Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine, güç katmayı hedef alıyoruz.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak genel kuralımızdır.

 

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz temel ilkelerimizdendir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

 

Gpn Ürünler

ELEKTRİK

Elektrik Bugünün ve yarını vazgeçilmez gereğidir. Her işimizde işyeri ve evlerimizde kullanılan elektrik tüketiminden müşterilerimizin azami tasarruf ve kalite sektörün Dev firmasının güvencesiyle sizleri bekliyor.
DOĞALGAZ

Abonelerin sayaçları aylık periyotlarda okunarak tüketimler tespit edilecek ve faturalandırma yapılacaktır.Sayacların üzerindeki göstergelerden kırmızı zemin üzerinde olanlar dm3 değerini gösterdiğinden faturalama da yalnızca siyah zemindeki m3 değeri dikkate alınır. Faturalarınızın nerelere ve nasıl ödenebileceği konusundaki detaylı açıklamalar faturalar üzerinde bulunacaktır. Bireysel kullanımlarda faturalar doğrudan sözleşmeyi yapan kullanıcı adına merkezi sistemlerde ise Apartman Yönetimi adına çıikartılacaktır.  Diğer bütün yakıtlarda ödemeyi yakıtı kullanmadan yapmanız gerekirken doğalgaz da kullandığınız kadar enerjinin bedelini kullandıktan sonra yapacaksınız. GPN farkıyla ayrıca ödediğiniz faturalarda ciddi oranlarda tasarruf edeceksiniz
TELEFON

Kullanıcılar artık ev ve iş telefonlarını değiştirmeden yeni bir Telekomünikasyon operatörüne geçebilecek. Sabit numara taşınabilirliği başladı. Cep telefonlarından bildiğimiz numara taşıma artık sabit telefonlar içinde geçerli. olacak sabit numaralarınız değişmeden GPN ayrıcalığıyla indirimli konusma avantajları avantajları sizlerle olacağız.
İNTERNET

Yeni internet aboneliği ile Hızlı, Güvenli ve Ucuz İnternetin keyfini yaşayacaksınız.
KABLO (DİGİTAL TV)

Yeni yüzyılın teknolojisi dijital ve Kablo Tv yayınları aboneliği ile Mükemmel çözünürlülükte net görüntü

Gördüğünüz gibi gpn network firması farklı ürün ve herkesin ihtiyacı olan bir yapı ile Türk Network Marketing piyasasında farklı bir konuma gelmek istemektedir.Bizim Network Marketing Türkiye olarak tek merak ettiğimiz ise enerji,telekominikasyon gibi içerisinde devlerin bulunduğu bir sektörde başarı oranının nasıl olacağıdır.Network Marketing Türkiye olarak gpn firmasına,çalışanlarına ve networker arkadaşlara başarılar diliyoruz.

Gpn Nedir,gpn enerji,gpn üyelik,gpn network marketing sistemi hakkındaki tüm detaylara resmi iletişim kanallardan ulaşabilirsiniz.

 

Birde değerli okuyucularımız ve arkadaşlar sitemizden yazı alan bazı site sahibi arkadaşlar alıntı olarak bile ismimizi belirtmiyorlar.Lütfen yazıları tabi yayınlayın ama buradaki emeğin de karşılığında alıntı olarak belirtin.Maddi olarak bir yaptırım yapmamakla beraber manevi olarak hakkımızın üzerlerinde kalacağını belirtmek isteriz.

Bir önceki yazımız olan CzSalus başlıklı makalemizde cizeta, czsalus ve czsalus antiselülit hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ