Gümüş İnci

Gümüş İnci
REKLAM ALANI

gümüsinci

Türkiye’de ki yerli firmalarda ki hareket tekstil ağırlıklı sektörle birlikte devam ediyor.Uzun bir süre önce test çalışmaları ile ön planda olan gümüş inci network hızlı bir şekilde Mayıs ayı kampanyası ile karşımıza çıkıyor.Genel tanımı ile gümüş inci’yi tanıyalım.

 

REKLAM ALANI

Ş.Gümüş Tekstil

Sima Tekstil ve Ortakları ile 20 yıl önce iç giyim sektörüne giren Şeref Gümüş, 2002 yılında bu ortaklıktan ayrılarak Gümüş Tekstil’i kurmuştur.

 

2002 yılında kendi ismi ile çıkardığı ilk koleksiyonunu Türkiye pazarına sunmuştur.

İlk kurulduğu günde kalite, titizlik ve müşteri memnuniyetini misyon edinmiş olan Gümüş Tekstil, geçen süre içerisinde bu misyon için gerekli çalışmaları eksiksiz yerine getirmeye çaba göstermiştir.

 

Gelirinin büyük kısmını, makina parkına ve kalifiye işgücünün yetişmesi için harcayan Gümüş Tekstil ürünleri, bu sayede binlerce satış noktasında satılmaya başlanmıştır.

 

Özellikle Arap Ülkelerine gerçekleştirdiği, yüksek adetli satışlar, bunun yanı sıra modanın beşiği başta Fransa olmak üzere, Avrupa Ülkeleri ne’de kendi markası ile ihracat gerçekleştirmektedir. Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan ve diğer Kafkas Ülkelerine de yoğun satışlar, hem Gümüş Tekstil üzerinden, hem de toptancı ve ithalatçı firma kanalları ile yapılmaktadır.

 

 

Gümüş İnci Ürünler

Tekstil ağırlıklı olmasının yanı sıra bitkisel ürünler,mutfak gereçleri,bay-bayan ve kişisel bakım ürünleri ile de Gümüş İnci Network dikkat çekmektedir.

 

Gümüş İnci Kimdir,Gümüş İnci Üyelik,Gümüş İnci Network sistemi hakkındaki tüm detayları gumusinci.com.tr adresinden edinebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Nutix başlıklı makalemizde doğrudan satış, enjoy life ve izmir firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ