GXL

GXL
REKLAM ALANI

GXL

Evet size şimdi tanıtacağımız piyasaya yeni girmiş fakat köklü bir geçmişe sahip bsm pazarlama tarafından kurulan gxl network marketing sistemidir.Kendi açıklamalarıyla gxl tanıyalım;

REKLAM ALANI

Doğrudan satış, geleneksel perakende konumundan uzakta, ürün ve/veya hizmetlerin müşterilere doğrudan dağıtımı ve satışı için şirketlere alternatif bir kanal sağlayan, gelişmekte olan ve heyecan verici bir endüstridir. Endüstri, işletmelerin müşterilere bire bir, çevrimiçi ortamda, telefonla ya da katalog satışıyla ulaşmasını sağlar. Müşterilere olan bu bağlantı bağımsız dağıtıcılar aracılığıyla elde edilir. GXL bunlara Bağımsız Temsilci adı verilir.
Gelişen pazarlarda, doğrudan satış şirketleri ve dağıtıcılar hem güçlü pazar büyümesinden hem de çekici kazanç fırsatından yararlanırken, bölgenin kendisi, insanlarının beceri gelişimi ve kendi kendine yeterliliklerinin giderek artmasından payını alır. Doğrudan satış, daha olgun pazarlarda, toplum etkileşimini teşvik ederken, ek gelir, kişisel gelişim ve dağıtıcılara eş düzeyde onay sağlayan gerçekten benzersiz bir dağıtım yöntemi oluşturur.
Doğrudan satış işi, her yaşta ve cinsiyetteki, tüm gelir ve eğitim seviyelerinden insanlar için varlığını sürdürebilir bir seçenektir. Endüstri, ürünlerin müşterilere kişiselleştirilmiş, “doğrudan” teslimine yönelik bir yol olarak gelişmiş ve büyümesini hiç durdurmamıştır. Doğrudan satış, uzun tarihi boyunca, özellikle ekonomik zorluk dönemlerinde dirençli bir meslek olarak kendisini defalarca kanıtlamıştır.

GXL yakın zamanda, şeffaflık, ürün kalitesi ile dahili ve harici iletişimler konularında, endüstri içindeki önde gelen firmalardan biri olarak TÜRKİYE’de tanınmıştır. Dahası GXL, adil ve etik ticari uygulamaları, satış ve satış sonrası hizmetleri, iyi eğitimli personeli, iyi yönetilen tesisleri ve iyi ticari bütünlüğün takdir edilmesi için verilen, İyi Ticari Uygulamalara yönelik CaseTrust (Storefront) akreditasyonuna da sahiptir.
GXL, büyüyen doğrudan satış endüstrisinin güçlü bir destekçisidir. Her türlü sosyoekonomik geçmişten gelen insanlara canlı ve kazançlı bir meslek sunan bir şirket olarak, ilerleme, profesyonelleşme ve yükselmeyi savunuyoruz.

GXL Firmasını kuran Bsm Pazarlama şirketine network marketing Türkiye olarak hayırlı olsun diyoruz.GXL resmi sitesine ve network sistemi hakkındaki detaylara aşağıdaki site adresinden ulaşabilirsiniz.

www.gxl.com.tr

Bir önceki yazımız olan Model Life başlıklı makalemizde moda life, model life ve model marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ